Kevin Smith mówi, że „latynoska Batgirl” zwolniona była „złym wyglądem” – termin

Kevin Smith Warner Bros. wziął udział w Discovery Skrobanie Zła dziewczyna Film Grany przez Leslie Grace. Posunięcie grupy wywołało falę szoku w branży, a entuzjasta komiksów i pisarz Smith podzielił się swoimi przemyśleniami na temat swojej serii na YouTube. Hollywoodzkie Babel-on.

„To niewiarygodnie zły wygląd, aby anulować film o Batgirl z latynoską” – powiedział Smith w filmie. „Nie powiedziałbym nic, gdyby ten film był tylko psem*** – gwarantuję, że tak nie było. Dwóch reżyserów, którzy wyreżyserowali film, nakręciło kilka odcinków Pani MarvelI to był niesamowity pieprzony show i mieli dużo pieniędzy do zarobienia Zła dziewczyna Potem muszą zrobić odcinek Pani Marvel I znaczenie.”

gdy DC domagał się odpowiedzi w sprawie przyczyny skrawka filmuDyrektor generalny Warner Bros. Discover, David Zaslau, powiedział: „Nie wydamy filmu, dopóki nie będzie gotowy”.

Zaslav nie skomentował bezpośrednio Zła dziewczyna Ale dając wgląd w ich plan dotyczący filmów DC na nadchodzące lata: „Naszą ambicją jest sprowadzenie Warners z powrotem i tworzenie świetnych filmów wysokiej jakości. Dzięki DC możemy zbudować długoterminowy, zrównoważony rozwój. Nie wydaliśmy filmu, zanim był gotowy” – powiedział.

Podążając za wiadomością Zła dziewczyna być na półce, Gwiazda filmu trafiła na Instagram Aby wyrazić wdzięczność za bycie związanym z filmem.

“Querita Familia! Opierając się na ostatnich wiadomościach o naszym filmie „Batgirl”, jestem dumny z całej miłości, ciężkiej pracy i myśli włożonych w ten film przez naszą niesamowitą obsadę i niestrudzoną ekipę przez 7 miesięcy w Szkocji. Czuję się błogosławiony, że mogę pracować i budować relacje na całe życie z całymi dorosłymi w tym procesie! Dla każdego fana Batgirl – jak najlepiej powiedział Bobs: „Mój twardziel bohater!” Zła dziewczyna na całe życie!” Napisane przez Leslie Grace.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *