Keely Hazel, ex Jasona Sudeikisa, dzieli ten sam dział książek, co Olivia Wilde

Wydaje się Jason Sudeikis„Pierwsi biorą tę samą książkę.

20 października Kiely Leszczyna,—który krótko spotykał się z Sudeikis w 2021—udostępnił jej zdjęcie Nora EfronPowieść z 1983 roku, Zgagado jego historii na Instagramie.

Jeśli tytuł powieści brzmi znajomo, to była to była żona Sudeikisa Olivia Wilde Opublikowany Ta sama strona dwa dni temu. The Nie martw się kochanie Stanowisko dyrektora przyszło później Była niania wyszła z zarzutami Wilde zrobiła kiedyś „specjalny sos sałatkowy” dla swojego teraz chłopaka? Harry Stylesskłaniając Suthekisa do położenia się przed swoim samochodem, aby uniemożliwić im opuszczenie domu.

Jednak adnotacje Hazel na jej temat 20 października Skupienie się mniej na gotowaniu, a zamiast tego oznacza przejęcie własności historii jako środka wzmacniającego.

„Więc dlaczego jej powiedziałem: ponieważ jeśli opowiem historię, kontroluję wersję”, przeczytał fragment, który podkreśliła. „Ponieważ jeśli opowiem tę historię, mogę cię rozśmieszyć i wolałbym, żebyś się śmiał ze mnie, niż użalał się nad sobą”.

Umawiali się? Zaskakująca para gwiazd

Akapit kontynuował: „Ponieważ jeśli opowiem tę historię, nie będzie to tak bardzo bolało. Ponieważ jeśli opowiem historię, mogę to kontynuować”.

Hazel po raz pierwszy spotkała Suthekisa na planie w 2014 roku Straszni Bossowie 2 i pojawił się w drugim sezonie swojego programu Apple TV, Martwy Lasso. Ta dwójka połączyła się w miłości Luty 2021Trzy miesiące później potwierdzono obecność Suthekisa Jego siedmioletnie zaręczyny dobiegły końca Z Wildem ma syna Otis8 i córka Stokrotka4.

Instagram

Jednak do lipca 2021 r. źródło poinformowało E! Wiadomość, że Jodi „Nigdy więcej miłości.”

„Jason i Keely nigdy nie byli w poważnym związku” – powiedział wtajemniczony. „To zdecydowanie nie jest poważna sprawa”.

Aby uzyskać najnowsze aktualizacje najświeższych wiadomości, kliknij tutaj, aby pobrać E! Aplikacja wiadomości

READ  Johnny Depp niespodziewanie pojawia się na MTV VMA jako Moonman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *