Kareem Hunt nie brał udziału w praktykach zespołowych, próbując zdobyć nowy kontraktDobre zdjęcia

Browns biegnący z powrotem Kareem Wade Podpisano kontrakt przyjazny zespołowi w 2020 roku. Obecnie nie czuje zbyt wiele przyjaźni z zespołem.

Według wielu raportów Hunt nie brał udziału w treningach zespołowych, próbując zdobyć nowy kontrakt. polowanie Mówił otwarcie w czerwcu O jego chęci podpisania nowego kontraktu.

Josina Anderson z CBSSports.com donosi, że Hunt planuje teraz wziąć udział Tylko trening osobisty. Via Mary Kay Cabot z Cleveland Plain Dealer, The Polowanie zespołowe byłoby świetne Za jego połowę.

Jeśli chodzi o Andersona, Hunt chce nowego kontraktu albo chce zostać sprzedany.

Hunt, rozpędzony lider NFL w 2017 roku, został przejęty przez Browns w ramach kontraktu okazjonalnego po incydencie poza boiskiem, który doprowadził do tego, że Chiefs obciąli go na sezon 2018. Otrzymał zawieszenie na osiem gier w 2019 roku za naruszenie polityki osobistego zachowania. Hunt został sfotografowany przez kamerę, jak popychał i kopał kobietę.

Kontrakt Hunta na 2020 r. obejmuje wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1,35 mln USD w 2022 r., z premią do listy w wysokości 1,5 mln USD i premiami do listy wynoszącymi od 200 000 do 3,4 mln USD na grę.

Hunt miał 386 jardów biegu w ośmiu meczach w 2021 roku. Średnio 4,9 jarda na przeniesienie. Dodał 174 jardy odbiorcze.READ  Przyjdź przede mną i pozwól ludziom zdecydować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *