Kanclerz Lee został zawieszony w pracy na uniwersytecie po zatwierdzeniu żądań propalestyńskich studentów w Stanach Zjednoczonych.

Kanclerz Lee został zawieszony w pracy na uniwersytecie po zatwierdzeniu żądań propalestyńskich studentów w Stanach Zjednoczonych.

Według doniesień w amerykańskim stanie Kalifornia rektor Uniwersytetu Stanowego Sonoma (SSU) Mike Lee, który moderuje propalestyńskich studentów, zgodził się podobno wycofać inwestycje korporacyjne z Izraela.

Mildred Garcia, rektor California State University (CSU), parasolowej instytucji akademickiej, z którą SSU jest stowarzyszone, stwierdziła w oświadczeniu, że Lee zaakceptował żądania protestujących studentów „bez odpowiednich zgód”.

Administracja CSU, która ma 23 kampusy uniwersyteckie w stanie, „aktywnie bada tę kwestię” – powiedział Garcia, dodając: „Z powodu tej niesubordynacji i konsekwencji dla systemu prezydent Lee został umieszczony na urlopie administracyjnym. Na razie. ” powiedział.

Najważniejsze nagłówki dnia

Wszelkie prawa do artykułów, aktualności, filmów i zdjęć publikowanych w serwisie haberturk.com należą do Haberturk Gazetecilik A.Ş. Nie można cytować źródła bez pozwolenia.

Prawa autorskie © 2021 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Habertürk Gazetecilik A.Ş.


READ  Katastrofa helikoptera przewożącego prezydenta Iranu – najświeższe informacje ze świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *