Jim Hagedorn: Konserwatywny kongresmen GOP z Minnesoty nie żyje

„To ze złamanym sercem, zdruzgotanym duchem i przytłaczającym smutkiem dzielę się moim mężem, kongresmanem Jimem Hagedornem, zmarł wczoraj w pokoju” – napisała jego żona Jennifer Carnahan w poście na Facebooku.

„Jim kochał nasz kraj i uwielbiał reprezentować mieszkańców południowej Minnesoty” – kontynuowała. „W każdym momencie każdego dnia żył swoim marzeniem, służąc innym. W naszym stanie nie było silniejszego konserwatysty niż mój mąż; widać to po tym, jak głosował, przewodził i walczył za nasz kraj”.

W zeszłym miesiącu zaszczepiony Hagedorn uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19 i miał łagodne objawy, i został hospitalizowany jako środek ostrożności, ponieważ był wówczas leczony z powodu raka nerki.

Jego rodzina nie powiedziała, co spowodowało jego śmierć.

Po wiadomości o jego śmierci w piątek zaczęły napływać kondolencje.

Reprezentant. Elise Stefanik, przewodnicząca Konferencji Republikańskiej Izby Reprezentantów, napisała na Twitterze: „Cała Konferencja Republikańska w Izbie opłakuje stratę naszego przyjaciela i kolegi epRepHagedorna. Jim był odważnym i niestrudzonym orędownikiem swoich wyborców przez cały czas spędzony w Kongresie. Był wojownikiem. jego rodzina i społeczność. Będzie mu bardzo brakowało ”.

A przewodniczący Minnesoty GOP, David Hann, napisał na Twitterze: „Nasze serca kierują się do jego żony Jennifer i wszystkich jego bliskich w tych trudnych czasach”.

Dodał: „Jim żył dziedzictwem służby naszemu państwu i naszemu krajowi. Dołącz do nas w modlitwie za Jima i jego bliskich w tym czasie smutku”.

READ  Nevzat Çiçek ogłasza na żywo 9 prowincji, w których będą duże niespodzianki podczas wyborów. Zapowiedział partię, która zadecyduje o losach wyborów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *