Jeżeli pierś kurczaka ma białe smugi, odłóż ją natychmiast z powrotem! Ten stosunek był o 224 większy

Kurczak zawiera wiele witamin i minerałów, które są bardzo ważne dla zdrowia człowieka. Dlatego drób jest bardzo ważny dla zdrowego organizmu. Jednak ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru, aby uzyskać maksymalną wydajność kurczaka. W tym kontekście, jeśli pierś kurczaka ma białe smugi, nie kupuj jej. Oto szczegóły…

Najbardziej użyteczną i chudą częścią bogatego w białko kurczaka jest pierś z kurczaka. Pierś z kurczaka, jeden z podstawowych pokarmów zdrowej diety, jest często preferowany przez sportowców. Kupując pierś z kurczaka, należy jednak wziąć pod uwagę kilka czynników. Nawet niektóre piersi mają białe smugi. Badania naukowe sugerują zwrócenie uwagi na te białe linie.

Co oznaczają białe paski na kurczaku?

Według doniesień z Sabah, białe smugi na piersi kurczaka wskazują na niezdrowe warunki wzrostu, pewne procesy i zaburzenia mięśni u kurczaka.

Jeśli przyjrzysz się uważnie tym białym liniom, zobaczysz, że biegną one równolegle do mięśni kurczaka. Chociaż linie te są małe, zanik mięśni wpływa na jakość i zawartość tłuszczu w kurczaku.

nowy-projekt-3-002.jpg

224 procent więcej tłuszczu

W 2013 roku we włoskim czasopiśmie Animal Science opublikowano badanie, które wskazuje na białe paski u kurczaków. W tym przypadku mówi się, że pierś kurczaka w białe paski zawiera o 224% więcej tłuszczu niż pierś kurczaka bez białych pasków.

Badania nie ograniczają się do tego tematu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Teksasu i Uniwersytecie Arkansas potwierdzają tę tezę. Badanie przeprowadzone w 2016 roku wykazało, że 96% z 285 kurczaków miało białe smugi.

Nowy Plan-4-002.jpg

Możesz borykać się z różnymi problemami zdrowotnymi

Bardzo ważne jest, aby przed zakupem sprawdzić pierś kurczaka pod kątem białych smug. Ponieważ, jak wspomniano powyżej, zawartość tłuszczu w piersiach z kurczaka w białe paski jest o 224% wyższa. Stan ten może prowadzić do otyłości i chorób z nią związanych.

READ  Horoskop dzienny na 9 czerwca 2023 r

Ponadto pierś z kurczaka w białe paski charakteryzuje się niską zawartością białka. Niski poziom kwasów omega 3 wskazuje na niewystarczające wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *