Jennifer Lopez otrzymuje nagrodę MTV Generation; Święto Dziękczynienia, fani i naziści (wideo)

Jennifer Lopez weszła na scenę, aby odebrać nagrodę Generation na MTV Movie & TV Awards w niedzielę wieczorem i podziękowała wszystkim, którzy pomogli jej po drodze – motywy niektórych były odwrotne.

Po przeczytaniu tego programu Lopez, zbioru niektórych z jego najpopularniejszych programów, Multi-Hyphenate rozpoczął swoje przemówienie od refleksji na temat jego życia.

„Wiesz, oglądam te filmy i widzę wszystkich wspaniałych ludzi, z którymi miałem szczęście poznać iz którymi pracowałem. Jesteś tak samo dobry jak ludzie, z którymi pracujesz. Jeśli masz szczęście, sprawią, że będziesz lepszy. Pod tym względem mam szczęście ”- powiedział Lopez. „Jako aktorka nie jestem jedną z kobiet, które grałam, ale mam część głębokiej prawdy w każdej z tych postaci. Dziś wieczorem mam inną listę, ponieważ nie można stworzyć prawdy, chyba że żyj prawdą.

Czytaj więcej:
Jack Black na scenie, aby odebrać nagrodę geniusza komediowego na MTV Movie and Television Awards

Lopez podziękował nie tylko tym, którzy byli częścią wszystkich dobrych dróg w jego życiu, ale także tym, którzy zainspirowali go kunsztem, w którym się wyróżniał.

„Chcę podziękować wszystkim, którzy dali mi to życie; Dziękuję ludziom, którzy dali mi radość i tym, którzy złamali mi serce; Ci, którzy byli prawdomówni i okłamali mnie ”- kontynuowała. „Chcę podziękować prawdziwej miłości, chcę podziękować za okłamywanie mnie, ponieważ wiem, że muszę się rozwijać. Chcę podziękować za rozczarowanie i porażkę za nauczenie mnie bycia silnym i za nauczenie mnie kochania moich dzieci .

„Chcę podziękować wszystkim, którzy powiedzieli mi w twarz lub kiedy nie było mnie w pokoju, że nie mogę tego zrobić. Naprawdę nie sądzę, żebym mógł to zrobić bez ciebie. Wiem, że nie mógłbym tego zrobić bez oglądania filmów przez fanów ”- kontynuował.

READ  Aktor „Imperium” Jussie Smollett zwolniony z więzienia Cook County podczas apelacji w sprawie kary za zakłócanie porządku

Czytaj więcej:
2022 MTV Movie and TV Awards: pełna lista zwycięzców

Po tym, jak Lopez skończył swoje przemówienie, zwrócił uwagę na swojego długoletniego menedżera Penny Medina, który chwalił go i był jednym z jego największych zwolenników.

„Chcę podziękować Penny Medina. Nie lubi, kiedy o nim mówię. Chce być w tle” – powiedział.

„Ale jest kimś więcej niż moim menedżerem. Jeśli był ktoś, kto ufał mi od samego początku, najpierw przeczytałem mu podarte, małe demo piosenki, którą napisałem tego dnia – nie przestawał mi wierzyć – to był on” – powiedział .

Czytaj więcej:
MTV Movie & TV Awards: styl czerwonego dywanu (zdjęcia)

Lopez pochwalił go, gdy Medyna była w słabych chwilach.

„I było bardzo niewiele razy, kiedy myślę, że zrobię dla ciebie więcej niż robię, ponieważ cię kocham” – skomplementowała jego prawdziwą „jazdę albo śmierć”.

Przed opuszczeniem sceny supergwiazda podziękowała MTV za wsparcie na przestrzeni lat.

„Dziękuję, że jesteś tak niesamowitą stroną dla wszystkich artystów. Zwłaszcza, że ​​jestem od wielu lat. Kocham cię ”- powiedziała, ponieważ planowała wrócić do domu o 19:00, mówiąc swojej rodzinie w domu, aby poczekała na obiad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *