Jego żona jest na kongresie Fenerbahçe, a on na koncercie! „Och, przyjaciele, nie pozwólcie, żeby coś poszło źle” – wiadomości magazynu

Yıldız Tilbe uczcił 30-lecie swojej kariery koncertem, który dał na stadionie Beşiktaş Tüpraş. Występująca na scenie w czerwonej sukience, wiśniowych kolczykach i sandałach, Tilbe towarzyszył około 25-tysięczny chór, który wypełniał trybuny, gdy śpiewała swoje piosenki.

Melomani byli świadkami tego historycznego wieczoru na koncercie, w którym wzięło udział 1765 osób. Gdy publiczność z niecierpliwością czekała na Yıldıza Tilbe, jako pierwszy na scenie pojawił się kompozytor Ersey Üner, który napisał wiele hitów.

Otworzył koncert utworem „The Boy”

Po tym jak Üner podekscytował trybuny, na scenę wszedł headliner wieczoru, Dilbe, i rozpoczął swój koncert swoją pierwszą piosenką „Telekanlim”, którą przedstawił melomanom 30 lat temu.

Wśród widzów Tilbe była aktorka Begüm Öner (35 l.), która w 2015 r. poślubiła swojego kolegę Ceyhuna Fersoya (42 l.).

Öner, który przyszedł na koncert ze swoim przyjacielem z dzieciństwa i pozował do kamer, wyjaśnił sytuację, aby uniknąć nieporozumień.

„Mój przyjaciel z dzieciństwa obok mnie”

Öner powiedziała, że ​​jej mąż Ceyhun Fersoy nie mógł przyjść na koncert, ponieważ głosowała w Kongresie Fenerbahçe, i użyła następujących wypowiedzi:



Nikt nie może sprowadzić tu dziś Seiyuna, udał się do Kongresu, aby głosować. Osoba obok mnie to mój przyjaciel z dzieciństwa.





READ  Horoskop dzienny dla Panny na 24 kwietnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *