Jacksonville Jaguars, oznaczony przez właściciela LT Cam Robinson, osiąga trzy lata, przedłużenie o 54 mln USD

dr Jacksonville – Jaguary i lewy sprzęt w Jacksonville Cam Robinson Źródła ligi potwierdziły w środę, że osiągnęły porozumienie w sprawie przedłużenia kontraktu o trzy lata o wartości 54 milionów dolarów.

Robinson jest gotów zagrać 16,7 miliona dolarów gwarantowanych na tagu franczyzy w sezonie 2022, zamiast tego zarabiać 18 milionów dolarów rocznie do 2024 roku.

Robinson, zajmując 34. miejsce w klasyfikacji generalnej Jaguars 2017 NFL Draft, grał w tagu franczyzy za 13,75 miliona dolarów w 2021 roku.

Zamknięcie Robinsona byłoby numerem 1 w ogólnej selekcji projektów Jaguarów. Nadal mogą szkicować Evan Neil Lub Icom EkvonuGraj w kogoś na lewej karcie przez rok, a następnie w 2023 r. wsuń go w prawy uchwyt. Ale oczekuje się, że zespół wybierze rzucającego podania. Aidan Hutchinson I Travan Walker Dwóch pierwszych kandydatów.

Robinson uplasował się na 48. miejscu w zeszłym sezonie ze wskaźnikiem sukcesu bloku na poziomie 86,1% – w statystykach ESPN i badaniach informacji – co jest poniżej średniej (87,5%). W sezonie 2017-21 Boss Black zajął 69. miejsce ze wskaźnikiem sukcesu (81,3%) obrońców, którzy rozegrali co najmniej 16 meczów.

NFL Network po raz pierwszy ogłosiła przedłużenie kontraktu Robinsona.

READ  Wolność z więzienia! Wiadomość o jego śmierci zszokowała rodzinę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *