Izmir będzie centrum nauki i turystyki zdrowotnej

Hamza Tak, kandydat partii AK na burmistrza gminy metropolitalnej İzmir w Izmirze, powiedział, że będziemy realizować projekty, które utorują drogę dla Izmiru w dziedzinie informacji i technologii. Dağ powiedział: „Izmir należy przekształcić w centrum nauki i turystyki zdrowotnej, aby zbudować fabrykę wolną od dymu”.

Kandydat na burmistrza gminy metropolitalnej İzmir ze Stowarzyszenia Ludowego, członek partii AK Hamza Tak, spotkał się z członkami Stowarzyszenia Przemysłowców i Kupców w Izmirze Konyali podczas wydarzenia zorganizowanego w hotelu.

„CHP szuka wymówek”
W swoim przemówieniu Dağ powiedział, że rządy partii AK wykonują niezbędną pracę, aby rozwiązać lokalne problemy i że nie odrzuciły uzasadnionych żądań władz miejskich i okręgowych Izmiru. Wyjaśniając wsparcie rządu dla samorządu lokalnego w takich kwestiach jak tunele Narlıdere i Buca, dodanie ulicy Yeşıllik do sieci gmin metropolitalnych oraz problem rynku w dzielnicy Özkanlar w dzielnicy Bornova, Dağ powiedział: „Twoi przyjaciele są dobrzy w szukaniu wymówek , ale nie mają wymówki, tylko gmina metropolitalna? Na trzęsienie ziemi.” Następnie (w 2020 r.) gmina Konak powiedziała: „Zbudujmy nowy budynek komunalny, nasz budynek gminny nie jest odporny na trzęsienia ziemi, czy możemy zorganizować pożyczka? 100 milionów lirów dla nas? „To właśnie zrobiliśmy. Potem przestali budować” – powiedział.

Przekazał dobrą wiadomość „90 minut”
Dağ powiedział, że przywrócą aplikację „90 minut” w transporcie publicznym, obniżą 50 procent rachunków za wodę i będą transmitować przetargi miejskie na żywo na swoich kontach w mediach społecznościowych. „Nasze Ministerstwo Transportu prowadzi powiązane badanie. Port Çandarlı i jego otoczenie. Jako gmina metropolitalna będziemy przyczyniać się do tego dzieła. ..z wykorzystaniem energii odnawialnej.” Sprawmy, aby odpowiednia część działała. Pracujmy w nowo zorganizowanej strefie przemysłowej. Izmir powinien stać się centrum nauki. Tak jak Ankara stała się centrum turystyki zdrowotnej i sektora obronnego, aby stworzyć przemysł dla niepalących, tak my będziemy realizować prace, aby utorować drogę dla Izmiru w oparciu o informacje, technologię i technologię. „Prawdziwa historia, którą napiszemy, będzie historią, która podbije serca ludzi” – powiedział, podkreślając, że nie pozwolą już dłużej na odkładanie i marginalizowanie chronicznych problemów w Izmirze. W ramach swojego programu Dağ spotkał się także z członkami oddziału Demokratycznego Zdrowia Sena Izmira.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *