Instagram się zawiesił – The Verge

Jeśli masz teraz problemy z dostępem do Instagrama, nie jesteś sam. Raporty w Internecie (Downtidetector, Reddit) Zwróć uwagę na problemy z używaniem samych obrazów meta, wiele osób przegląda ekrany tak, jakby nie były zalogowane, po kilku pierwszych obrazach wiadomości, takich jak puste posty, nowe konto „Witamy na Instagramie” lub przestaje ładować kanały. Wiele Margines Pracownicy widzą podobne problemy podczas próby uzyskania dostępu do Instagrama.

Odpowiedz na zapytanie od Na krawędzi, kierownik ds. komunikacji na Instagramie, Sean Kim, „Wiemy, że niektórzy ludzie mają problemy z dostępem do Instagrama. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalności, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Wygląda na to, że awaria nie jest połączona z żadnym konkretnym obszarem, a inne usługi są nadal aktywne. Śledzenie zakłóceń sieci na blokach sieci Zauważyłem Problemy „przechwyconych” Instagrama mają miejsce na całym świecie, ale nigdzie nie wydaje się, aby była powszechną blokadą.

Przykładowe wiadomości o awarii na Instagramie
Obraz: Instagram

My też nic nie widzieliśmy Wiadomości o stanie braku aktywności na Instagramie Po pewnym czasie zaczęło się testowanie Ogromna awaria sieci Facebook w zeszłym roku Poinformuj użytkowników o wszelkich poważnych problemach technicznych mających wpływ na system operacyjny lub jego funkcje.

Zaktualizowano 26 maja o 14:52 czasu wschodniego: Dodano raport potwierdzający problemy z Instagrama i zadanie przywrócenia usługi.

READ  Departament Meteorologii ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu i śniegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *