Incydent z Chelsea w Başakşehir! Napięcie karne pomiędzy Opoku, Denizem Türüçem i Berkayem…

class=”medyanet-inline-adv”>

W 33. kolejce Trendyol Super League Başakşehir pokonał Rizespor 2:0 i wyprzedził przeciwnika w tabeli.

Belkas strzelił gole dla gospodarzy w 12. minucie, a Berge wykorzystał okazję karną w 90.+3. minucie.

Debata w ostatniej chwili na temat kar

Başakşehir zdobył szansę karną w 90+2 minucie. Po tym, jak Moxie powalił Kenny'ego w pole karne, rzut karny został przyznany po pokazaniu mu czerwonej kartki.

W Başakşehir doszło do sporu karnego pomiędzy Deniz Türüç, Opoku i Berkay Özcan. Denis Druze przejął piłkę od Oboku, który jako pierwszy przejął piłkę, odepchnął go i podał do Berge.

Oboku był wściekły tą sytuacją. Gdy kłótnia między zawodnikami trwała nadal, Kenny uspokoił Opoku, Berge przyjął rzut karny i strzelił drugiego gola dla swojej drużyny.

Po zdobyciu gola Opoku podzielił się radością z gola Berge'a.

Berge: Nie widział pisma na tablicy

W przemówieniu po meczu Berke Oskan powiedział; „Oboku myślał, że strzeli rzut karny, ale trener to zmienił. Myślę, że nie widział tekstu. Po golu podszedł do mnie i powiedział, że o tym nie wiem. W porządku”. powiedział.

To samo wydarzyło się w Chelsea

Chelsea doświadczyła podobnego kryzysu w zeszłym tygodniu, kiedy pokonała Everton 6:0 w Premier League. Sprzeczka pomiędzy Maduke, Jacksonem i Palmerem spowodowała, że ​​Palmer nie wypuścił piłki i strzelił czwartego gola w meczu.

Menedżer Chelsea Pochettino, który obserwował kryzys z boku, powiedział o całej sprawie po meczu: „Te zdjęcia są haniebne. Powiedziałem moim zawodnikom, że to ostatni raz, kiedy pogodzę się z tego rodzaju zachowaniem. Palmer jest wykonawcą rzutów karnych w drużynie i poniesie karę bez względu na wszystko.” powiedział.