Nawet Bahat nie mógł skoczyć – AHMET ÇAKAR

Fenerbahce, Od tygodni skakał jak konik polny. Gole w ostatniej minucie, trzy punkty mimo słabej gry… Ale ostatniej nocy Fenerbahçe nie mógł odbić się od Kreisensporu. I choć tzw. sędzia meczu próbował w ostatnich 15-20 minutach przeskoczyć Fenerbahçe, żółto-granatowi nie udało się wygrać.
Ogólny kierownik Czy uczniowie Jerzego Jezusa są w porządku? z? Nie, grali źle. Obydwa Słabo zagrali, zwłaszcza 30. Minutę później przeciwko Giresunsporowi Dali więcej postów.
Fenerbahçe rozpoczął mecz pod presją i strzelił Batshuayi z rzutu karnego. Ale potem, z jakiegoś powodu, żółto-granatowa drużyna wycofała się. Brak strat i dwukierunkowa walka dały Giresunsporowi przewagę do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie nic w imię futbolu nie zostało pokazane. Nie mogli złapać piłki, nie mogli zaatakować. Nie mogli przejść. To jest to Z winy Attili Salai Gol Graysonsporu. Węgry Obrońca drużyny narodowej, taka jest piłka Nie odbija się. Jeśli skoczysz, mężczyzna ucieknie I punktuje. Po tej minucie Fenerbahce nie wie, co robi Zaczęło się ciśnienie. dmuchali Próbowali zbudować armatę, to wszystko. Ani zorganizowany atak, ani strzał. Wspólne granie… Żaden z tych Nie mogliśmy zobaczyć. Najgorszy może być sezon Grali w grę. Może zeszłej nocy Nie przesadzaj ze swoimi szansami na mistrzostwo. Oni kłują.
Sędzia Bahattin Şimşek ma ograniczone umiejętności. Kary przyznane decyzją VAR Nawet jeśli to prawda, ostatnie 15-20 minut jest niezręczne Wykazano dobre rządy. Popełniał błędy, znajdował błędy jak sędzia koszykówki i usuwał je, ale nie potrafił strzelić gola przeciwko Fenerbahce.