Ich ojcowie byli przepełnieni dumą… nawet matkę zostawili w cieniu

class=”medyanet-inline-adv”>

Przyszłe pokolenia; Jest to szczególnie ważne w przypadku rodzin królewskich, które istnieją do dziś. Ponieważ są gwarancją tronu, władzy i istnienia.

W przeszłości w tym sensie mężczyźni byli ważniejsi, ale teraz, gdy kobiety zostają koronowanymi spadkobiercami i wstępują na tron, otacza się je szczególną opieką podczas ich wychowania. Dokłada się także szczególnych starań, aby cieszyły się one sympatią i akceptacją ogółu społeczeństwa.

Kiedy przez bardzo długi czas padało słowo „rodzina królewska”, od razu na myśl przychodziła brytyjska rodzina królewska. Ale teraz mają poważną konkurencję: hiszpańską rodzinę królewską.

Jednym z powodów jest to, że Leticia Ortiz, była reporterka telewizyjna i prezenterka wiadomości, pochodzi ze zwykłej rodziny bez tytułów szlacheckich.

class=”medyanet-inline-adv”>

Rywalizowały ze swoimi mamami
Ale teraz królowa Letizia ma dwóch poważnych rywali. Z małżeństwa z królem Felipe urodziły się jej córki Leonore i Sophia.

Zwłaszcza fani księżnej koronnej Leonor, która w październiku ubiegłego roku skończyła 18 lat, wywołali wokół niej ogromne zamieszanie.

Zdaniem wielu ekspertów de Leon jest jedyną osobą w dzisiejszych czasach, która w sposób budzący współczucie rzuca wyzwanie tronowi księżnej Walii Kate Middleton.

Po tych przypomnieniach przejdźmy do tego, dlaczego to wszystko mówimy.

Wczoraj król Hiszpanii Felipe i królowa Letizia spotkali się z publicznością na specjalnym wydarzeniu. Tym razem towarzyszyły im dwie córki, 18-letnia księżna koronna Leonor i jej 16-letnia siostra Sofia.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Ich ojciec uśmiechnął się dumnie
Na tym wydarzeniu w Madrycie dwie siostry Leonor i Sofia przyćmiły nawet swoją matkę Letizię, która błyszczała jak gwiazda w każdej sytuacji, w której się znalazła.

Bliskość obu sióstr, zwłaszcza z ojcem Felipe, nie pozostała niezauważona. Dumna postawa króla Filipa, który szedł przez chwilę, trzymając w jednej ręce Leonorę, a w drugiej Sofię, przyciągała uwagę otaczających go osób.

class=”medyanet-inline-adv”>

Od czasu do czasu Felipe pochylał się i mówił coś do uszu swoich córek, które urosły już do jego wzrostu. Odpowiedziały mu jego córki. Tę krótką rozmowę ojca z córkami uchwyciła kamera.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Wzmacniają także zniekształcony obraz rodziny
Wizerunek hiszpańskiej rodziny królewskiej został ostatnio nadszarpnięty skandalami korupcyjnymi z udziałem byłego króla Juana Carlosa i jego dwóch córek. Juan Carlos zrzekł się tronu na rzecz swojego jedynego syna Felipe i zamieszkał w Abu Zabi.

READ  To zapisało się w historii Eurowizji! O najnowszym wydaniu Sepnem Baker mówi się dużo

Tymczasem Felipe oraz była prezenterka telewizyjna i reporterka, królowa Letizia, przywracają chwiejny wizerunek rodziny.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ale ostatnio Jaime del Burgo, były kochanek Letizii, opadł szczęką, czytając książkę o królowej Hiszpanii.

Powiedziała, że ​​po spotkaniu z Felipe Letizia zerwała z nim i poślubiła przyszłego króla. Ale nawet gdy była w ciąży, nie zerwała z nim związku. Przy okazji dodajmy też, że Jaime del Burgo miał później krótkie małżeństwo z siostrą Leticii.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Będzie w przyszłości rządził swoim krajem
Wszystkie te szokujące zarzuty po raz kolejny wstrząsnęły wizerunkiem hiszpańskiej rodziny królewskiej. Nie otrzymano żadnego oświadczenia od rodziny w tej sprawie. Felipe i Letizia kontynuowali swoje obowiązki jak poprzednio.

class=”medyanet-inline-adv”>

W tym okresie ich dwie córki, zwłaszcza przyszła królowa Leonora, odegrały znaczącą rolę w poprawie wizerunku rodziny.

W ten sposób Leonor, która odbyła służbę wojskową, stała się dla Letizii tarczą mającą złagodzić reakcje społeczne.

Jak w każdej tego typu rodzinie, te dwie młode kobiety są bardzo ważne dla przyszłości kraju. Szczególnie Leonor. Bo kiedy nadejdzie czas, odbierze tron ​​​​kraju swojemu ojcu.

Obie siostry były przygotowywane do swoich przyszłych ról. Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm braciom.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu


Jedna jest „szlachetną”, a druga „zapasową” księżniczką

Oczywiście istnieją pewne różnice między obydwoma braćmi i pewne różnice pojawią się w przyszłości. To samo dotyczy milionów rodzeństwa, które nie pochodzi z rodzin królewskich. Jednak jeśli chodzi o ludzi, którzy to wiedzą, przyciąga to uwagę milionów ludzi. class=”medianet-inline-adv”>

Na przykład Leonor ze względu na swoje stanowisko studiowała w akademii wojskowej. Zwiększyło to jego popularność w kraju i na świecie. Co więcej, w wieku 18 lat Leonor stał się prawdziwie światową gwiazdą.

To samo może nie dotyczyć młodszej siostry Sophii. Oczywiście jego urodziny również będą świętowane. Ale nie przy tak wielkiej ceremonii.

Oczywiście studiuje też, ale nie musi przechodzić szkolenia wojskowego jak jego starsza siostra. Tak naprawdę oznacza to, że będzie bardziej niezależny w swoich wyborach życiowych.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Porównanie, które trwa od dzieciństwa
W rzeczywistości to porównanie miało miejsce, odkąd rodzeństwo było małe. Podczas gdy oboje rodzeństwo było młodsze, Leonor była wyższa. Sophia była od niego niższa.

READ  Wybrany przez Ciebie obraz ilustruje sposób, w jaki podejmujesz decyzje!

Ale w tej sprawie losy odwróciły się na korzyść Sofii. Nagle urósł i prawie dogonił ojca.

Ta sytuacja wywarła presję na Leonor. Nastolatka stara się nosić szpilki na rodzinne uroczystości, aby zniwelować różnicę wzrostu między nią a bratem. Nie zmienia to oczywiście faktu, że Sofia jest wysoka.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Ich urodziny są nawet porównywalne: urodziny rodzeństwa są nawet porównywalne… Leanore urodziła się w deszczowy dzień 31 października 2005 roku. Kiedy urodził się jego brat, kalendarz pokazywał 29 kwietnia 2007 roku i słońce jasno świeciło.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Surowe zasady w rodzinie obowiązują obu
Pomimo różnic, Leonor i Sofia miały zapewnione przez rodziny równe szanse w edukacji. Obie kobiety odbywały to samo szkolenie aż do akademii wojskowej.

Ponadto presja wywierana na dwie córki ich matki Letizii jest podobna. Trzyma swoje córki pod ścisłą dyscypliną w kwestiach ubioru i wyglądu fizycznego.

Dodatkowo, korzystanie z urządzeń elektronicznych w młodszym wieku jest ściśle ograniczone. Mogli oglądać telewizję tylko jeden dzień w tygodniu.

Poza tym nie mogą jeść słodyczy i czekolady tyle, ile chcą. Ponadto muszą codziennie czytać książki w określonych godzinach.

Krótko mówiąc, choć ich przyszłość jest inna, Leonor i Sofia muszą w równym stopniu przestrzegać pewnych rygorystycznych zasad ustalonych przez ich rodziny.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Bardzo sprytne imię dla przyszłej królowej: według plotek imiona dziewcząt zostały wybrane zgodnie z ich przyszłymi rolami. Leonora to starannie wybrane imię dla przyszłej królowej. Sofia natomiast składa hołd byłej królowej Sofii, matce króla Felipe.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu


Ich wygląd fizyczny jest inny

Oczywiście, ponieważ Leonere jest przyszłą królową, nawet gdy są razem, przyciąga ona więcej uwagi niż jej siostra, gdy pojawiają się publicznie lub na całym świecie.

Z drugiej strony jej siostra Sofia dorastała i zaczęła skupiać się na byciu wysokim i pięknym.

Sofia ma własną bazę fanów. Według nich, choć Leonor jest wybitna, Sofia jest cicha i głęboka, a przy tym jest piękniejsza i bardziej przyciągająca wzrok niż jej starsza siostra.

W miarę jak będą starsi, porównania w tym zakresie prawdopodobnie wzrosną.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Felipe robi wszystko, co w jego mocy, aby nie dać szansy zazdrości
Tymczasem król Felipe robi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec takim zazdrościom wśród swoich córek.

Dał tego przykład, pozując do oficjalnego zdjęcia ze swoją najstarszą córką, następczynią tronu Leonorą. Najpierw Felipe pozował z Leonor. Musiał pozować w tej pozie z córką, która miała go zastąpić na tronie.

Zrobił specjalne zdjęcie ze swoją córeczką Sofią, żeby nie był zazdrosny i nie czuł się źle.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

W przyszłości linie życia zostaną całkowicie rozdzielone
Ponownie, według hiszpańskiej prasy, 18-letnia Leonor i 16-letnia Sofia nie są bliźniakami. Ale łączy ich telepatyczna więź, wspólna dla bliźniaków. Kiedy jedna osoba jest smutna, druga też to odczuwa. Kiedy jeden jest szczęśliwy, drugi czuje się lepiej.

Choć siostry rodzą się i wychowują w tej samej rodzinie, ich linie życiowe na pewno w przyszłości się rozejdą.

Leonora zostanie królową. Od tego czasu Sophia nie musiała reprezentować rodziny tak, jak ma to miejsce dzisiaj. Może ułożyć sobie życie i wybrać karierę według własnego wyboru.

Ich ojcowie byli przepełnieni dumą... nawet matkę zostawili w cieniu

Jest mniej prawdopodobne, że będą tacy jak William i Harry
Choć wszyscy zastanawiają się, czy Leonor i Sofia będą w przyszłości tacy jak William i Harry… Jednak biorąc pod uwagę rodziców, nie wydaje się to zbyt prawdopodobne.

Felipe i Letizia robią, co w ich mocy, aby zapobiec takim negatywnym nastrojom między swoimi córkami.

Według wielu, dzięki tak kochającemu ojcu i matce jak Letizia, która kocha swoje córki i stara się trzymać je pod ścisłą dyscypliną, niemożliwe wydaje się, aby Leonor i Sofia walczyły na oczach wszystkich. Świat w przyszłości jak William i Harry.

Ponieważ siostry Leonor i Sophia nie dorastały w rozbitej i pozbawionej miłości rodzinie, jak William i Harry.

Tak czy inaczej wydaje się prawdopodobne, że Leonor i Sofia na długie lata przyciągną uwagę światowej opinii publicznej.

Leonore (po lewej) kształciła się w College of the Atlantic w Szkocji, gdzie studiowała każda księżniczka w Europie. Następnie do tej samej szkoły wysłano także jego siostrę Sophię. W ten sposób osiągnięto równość edukacyjną między rodzeństwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *