Harmony Dawn opuściła dywizję deblową po zwycięstwie nad Sereną Williams, a jej partner wpadł w złość.

Po zwycięstwie z Sereną Williams we wtorek, Harmony Dan odpadł z meczu deblowego na Wimbledonie.

Ta decyzja, którą podjęła na godzinę przed środowym meczem, rozgniewała jej partnera.

„Napisała do mnie dziś rano” – napisała Tamara Gorbach we wściekłym poście na Instagramie. „Czekałem tu godzinę przed rozpoczęciem meczu. Jestem tak smutny, rozczarowany i zły, że nie mogłem zagrać w moim pierwszym meczu deblowym Grand Slam.

„To nie jest w porządku wobec mnie”.

Don, zajmując 115. miejsce na świecie, pokonał Williamsa 7-5, 1-6, 7-6 (7) w ekscytującym meczu, który trwał ponad trzy godziny we wtorek. To już trzeci mecz, który Williams rozegrał w zeszłym roku.

Naturalnie, Dan wzdrygnął się na myśl o tym, kogo wygrała po zwycięstwie Podczas swojego pierwszego występu na Wimbledonie.

„To spełnienie marzeń, ponieważ jako dziecko widziałem Serenę w telewizji” – powiedział Don Powiedział. „Moja trenerka Natalie Toussaint grała z nim 20 lat temu… był legendą, czyli wygrał 23 Wielkie Szlemy.

„Kiedy się z nią bawiłeś, bałem się. To znaczy, bałem się, kiedy byłem w sądzie, ale tak fajnie było tam być”.

Gorbaczow zagrał we wtorek w grze pojedynczej, jednak odpadł z Heather Watson. Gorbache zadebiutowała w deblu Grand Slam z Danem w środę, kiedy zmierzyła się z francusko-niemieckim duetem Raluka Olaru i Nadią Kichenok.

„Nie zasługuję na to” – napisał Gorbachech na Instagramie. „Przed meczem zapytał mnie, czy chcemy grać debel, a ja odpowiedziałem, że tak. Nie pytałem jej, ona pytała mnie!

„Jeśli zerwiesz po trzygodzinnym meczu poprzedniego dnia, nie możesz grać profesjonalnie. To jest moja opinia ”.

Don nie odpowiedział. Na razie nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska. Gorbach powiedział później w historii na Instagramie, że Dan powiedział, że był „zmęczony” po powrocie późnym wieczorem przed meczem z Williamsem.

– Dlaczego nie mogła mi powiedzieć, że została zraniona? Gorbach napisał swoją historię. „Nigdy nie napisałbym tego posta, gdyby ze mną rozmawiała”.

Dan zagra w następnej rundzie przeciwko Hiszpance Sarah Sorops Tormo, która w pierwszej rundzie pokonała Stany Zjednoczone Christinę McHale w równych setach. Sorips Tormo zagrał także w środowym meczu deblowym.

READ  Dlaczego Kevin Durant odwiedził Phoenix; Damian Lillard, najnowsze informacje o Królach i Wojownikach

Francja Harmony Dane pokonał Serenę Williams we wtorek w pierwszej rundzie Wimbledonu. (AP / Alberto Pezzali)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *