Gerrit Cole dostarcza, pomagając Strażnikom w odbiciu się od Yankees, aby zorganizować starcie, w którym zwycięzca bierze wszystko

Gerrit Cole Zrobił swoją część. The Jankesi As rzucił siedem inningów i pozwolił tylko na dwa zarobione przejazdy Strażnicy z Cleveland, 4-2 w meczu 4 American League Division Series i zwycięzca bierze wszystko z piątego w poniedziałek wieczorem. Zwycięzca idzie do walki Houston Astros w ALCS.

To znajoma obsada postaci, która poprowadzi Yankees przez serial. Oba zwycięstwa Yankees w serii zostały przypisane Kohli. I Harrison Bader Obejście dwubiegowego homera, trzeciego z serii, sprowadziło obrazę z powrotem do Nowego Jorku. Yankees strzelili wcześnie Ćwierćkwantyl, potem Kohli wziął go stamtąd. Pozwolił na bieg zarówno w trzecim, jak i czwartym inningu.

Boone zwrócił się do Claya Holmesa i dostał bezbramkową frajdę w trzecim meczu po tym, jak odmówił wykorzystania go podczas krachu w dziewiątym rundzie Yankees. Wanda Peralta Przypieczętował zwycięstwo.

Cleveland odniósł co najmniej jedno zwycięstwo z pierwszych sześciu, ale tylko Josh NaylorCzwarty homer jest odmianą ekstra-bazową. Jeśli nic więcej, była to niezapomniana wycieczka po tych miejscach. Naylor po raz pierwszy „kołysała dzieckiem” na uroczystości.

Teraz z remisem dwójki, seria powraca na Bronx w poniedziałek na decydujący mecz 5. Rozrusznik Yankees Nestor Cortes Jr. — Jego występ w meczu 2 został opóźniony przez deszcz — mógł uzyskać wielokrotną zmianę. Gdyby Cleveland używał startera do wielu rund, byłby to Aaron Chivale.

The Odroczenie gry 2 ma Podziurawiony urazami bullpen Yankees zmierzył się z w pełni uzbrojonym korpusem pomocy humanitarnej Clevelanda i Terry’ego Francony.. Jeopardy grał w sobotę wieczorem, jak Bohater playoff opiekunów Oscar Gonzalez Middling pokonał dziewiąty zwycięski rajd przeciwko drużynie z drużyny Yankees singlem, który zakończył się walką.

Poniedziałek Game 5 jest ustawiony na 19:07 czasu wschodniego na TBS.

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Chcesz poznać najważniejsze wątki z października? Jesteśmy z Tobą.

READ  Fox News rozlicza się z Dominion za 787 milionów dolarów, unika procesu o zniesławienie w związku z kłamstwami wyborczymi w 2020 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *