Galatasaray – Najważniejsze momenty Manchesteru United! Brytyjczycy też są zdezorientowani: „Wstyd, kradzież…”

klasa=”cf”>

Podczas remisu 3:3 Galatasaray z Manchesterem United w piątym tygodniu Grupy A Ligi Mistrzów UEFA podjęto ważne decyzje sędziów.

Najpierw podopieczni Galatasaray złożyli apelację o rzut karny po tym, jak w 15. minucie McTominay został złapany za rękę, a hiszpański sędzia Sanchez pozwolił grać dalej. System VAR poprosił o nie rozpoczynanie gry od razu i przeprowadzono jednominutową ocenę. Później jednak podjęto decyzję o kontynuowaniu meczu.

Kiedy mecz pozostał 2: 1, Galatasaray strzelił gola z Mauro Icardim i wyrównał wynik na 2: 2.

Po analizie VAR bramka Mauro Icardiego w 43. minucie nie została uznana ze względu na spalonego.

Na tę decyzję odpowiedzieli zawodnicy żółto-czerwonej drużyny.

„Nigdy nie jest na spalonym, to wstyd”

Z drugiej strony gazeta The Sun zamieszczała na swoich łamach komentarze fanów na temat sytuacji.

Anglicy komentowali tę sytuację w następujący sposób: „Nigdy nie jest na spalonym, co za szkoda”, „Gdzie są granice?”, „To kradzież”.

klasa=”cf”>

KEREM AKTURKOĞLU strzelił swojego szóstego gola w sezonie

Kerem Aktürkoğlu strzelił trzeciego gola dla żółto-czerwonej drużyny, podczas gdy Galatasaray grał przeciwko Manchesterowi United w piątym meczu grupy A Ligi Mistrzów UEFA. Kerem wszedł na scenę w 71. minucie i mocnym uderzeniem z prawej strony pola karnego posłał piłkę do siatki, doprowadzając do wyniku 3-3.

25-letni piłkarz strzelił także gola w meczu w Anglii, jego dorobek w tym sezonie wyniósł 6. Aktergoglu strzelił 3 gole w Superlidze, 2 w grupach Ligi Mistrzów UEFA i 1 w kwalifikacjach.

W 60. minucie Kerem Akturkoglu wszedł na boisko zmiennikiem Driesa Mertensa.

2 gole Hakima Ziyecha z rzutu wolnego

W piątym meczu grupy A Ligi Mistrzów UEFA Galatasaray zmierzył się u siebie z Manchesterem United, a marokański piłkarz Hakim Giech z drużyny Yellow-Reds strzelił 2 gole. W 29. minucie do siatki trafił Jiech z rzutu wolnego. 30-letni piłkarz opanował rzut wolny i w 62. minucie meczu umieścił piłkę w siatce.
30-letni piłkarz strzelił także 1 gola w Superlidze, co daje mu w tym sezonie 3 gole.
Hakim Ciech rozpoczął mecz w 11. minucie, a w 82. minucie na boisko wszedł Barış Alper Yılmaz.

READ  Wynik meczu Bayern Monachium 2-2 Real Madryt - Podsumowanie meczu Ligi Mistrzów UEFA - Wiadomości z ostatniej chwili Ligi Mistrzów UEFA