Flashowy raport Icardiego z Beşiktaş do Galatasaray! Dostali to, czego chcieliWiceprezydent Beşiktaş, Onur Göçmez, powiedział: „Ubieracie mnie w koszulkę TFF i MHK, umieszczacie mnie w biurze prawnika i każecie TFF zrezygnować dwa dni wcześniej, w odpowiedzi na oświadczenie, które złożyłem z TFF i MHK przed derbami. To jest wszystko o VAR. Kiedy mówisz, że TFF rezygnuje, oni mówią: „Co?”. My mówimy: „Nie”. Beşiktaş będzie walczył z Galatasaray 3 marca. Zagra z szacunkiem i zasłużenie wygra. Jeśli Galatasaray na to zasługuje, Galatasaray wygra” – powiedział.

Klub Galatasaray po meczu Galatasaray-Bandermazspor w Pucharze Turcji o Onurze Kozmesie, ówczesnym prezesie Bandarmazsporu; Turecka MHK ds. piłki nożnej złożyła skargę karną przeciwko sędziom i klientowi, zgodnie z art. 6222 art. 22 ustawy o zapobieganiu przemocy i zakłóceniom w sporcie, za obraźliwe wypowiedzi. Göçmez, który był także wiceprezydentem Beşiktaş, niedawno zrezygnował z obowiązków w Bandırmaspor i składał dziś zeznania w tej sprawie przed sądem w Çağlayan. Po swoim oświadczeniu Onur Göçmez złożył oświadczenie dziennikarzom przed sądem.

„Przede wszystkim chcę podziękować kierownictwu Besiktasu. Chcę podziękować postawie naszego szanowanego prawnika. Jestem w świecie futbolu od 6 lat. Bardzo kocham, szanuję i kocham to stanowisko”. Wiem lepiej. Ponieważ jesteśmy z Besiktasu, musimy pokazywać tę postawę, kiedy tylko możemy. I nie wiadomo skąd 6 lutego odbył się mecz Pucharu Turcji. Mecz odbył się pomiędzy Galatasaray i Bandarmaspore. Jako wybrany prezydent Bandarmaspore zostałem w skardze nazwany honorowym prezydentem i podkreślono, że nie mam żadnej władzy. Sprowadzony jako wiceprezes Beşiktaş. Podejrzanie przyprowadzono mnie do naszej państwowej instytucji nie jako prezesa Bandırmasporu, ale jako wiceprezydenta Beşiktaş. Mecz dotyczy Bandirmy, ale skarga dotyczy Beşiktaşa. Ogłoszenie dotarło do klubu Beşiktaş. W związku z problemem, na jaki natrafił Bandırmaspor, oczywiście po meczu skorzystałem z przysługującego mi prawa do sporządzenia raportu. To jest słuszne, to jest błędne. Kto jest tą władzą? Jest to Turecka Federacja Piłki Nożnej, czyli MHK. Od początku do końca mojego wystąpienia życzyłem powodzenia społeczności Galatasaray. Powiedziałem, że Galatasaray nie potrzebuje takiego sędziowania. Naturalnie Galatasaray powinien wygrać ten mecz. Na koniec meczu wyraziłem zwycięstwo, ale niestety po meczu, co ciekawe, nie chcę budzić podejrzeń fanów Galatasaray, ale armia trolli mediów społecznościowych przejęła incydent z meczu Pandirmy i wysłała go do Besiktasu. Innymi słowy, chcieli wystawić przeciwko sobie Besiktas i Galatasaray. Od tego czasu nie wydaliśmy żadnego oświadczenia. Nigdy nie biorę pod uwagę komentarzy, wprowadzających w błąd, obelg i pełnych błędów naklejek tworzonych w mediach społecznościowych. Wyszedłem i nie powiedziałem ani słowa. Należymy do społeczeństwa. Przyczyniamy się do rozwoju tureckiej piłki nożnej. Wszyscy członkowie naszego zespołu są cenni i przychodzą, aby służyć tureckiej piłce nożnej. Możemy pójść na łatwiznę i nastawić przeciwko sobie społeczności Besiktas i Galatasaray. Ale tego nie zrobiliśmy, czekaliśmy. Jak długo czekaliśmy, aż oddaliście do prokuratury wiceprezesa Besiktasu jako podejrzanego? Od tej chwili Beşiktaş wraca do ustawień fabrycznych. Tam, gdzie jest Beşiktaş, stawką jest reputacja Beşiktaşa. Beşiktaş to znany zespół. Nie można przed derbami założyć koszulki TFF i MHK, postawić mnie w gabinecie prawnika i powiedzieć, że TFF złożyło rezygnację dwa dni temu w odpowiedzi na oświadczenie, które złożyłem z TFF i MHK, które dotyczyło wyłącznie VAR. Kiedy TFF mówi o rezygnacji, mówi „nie”. Mówimy: „Nie”. 3 marca Besiktas zmierzy się z Galatasaray. Graj z honorem i wygrywaj z godnością. „Jeśli Galatasaray na to zasługuje, Galatasaray to dostanie” – powiedział.

READ  Tydzień 30 Super League || Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale odbędzie się mecz Trabzonspor Fenerbahçe? Oto możliwe 11 i informacje o transmisjach na żywo

„3 marca mamy mecz z Galatasaray. Proszę, nie zachowuj takich myśli”

„Piłka nożna to nie tylko piłka nożna. Piłka nożna to przesłanie, wydarzenie społeczne. Z Beşiktaşem nie należy się zbytnio obchodzić. Beşiktaş to duża społeczność. Jeśli będzie 80 osób, 79 nie pozostanie w tyle”. Nie pozostawimy nikogo w tyle. Takie będzie odtąd nasze stanowisko i podejście. Chciałbym to powiedzieć stowarzyszeniu. Ci, którzy tydzień temu byli ze mną, ponieważ krytykowałem TFF, wczoraj wezwali TFF do rezygnacji, nasza rekomendacja dla TFF jest silna, mamy mecz pucharowy, a następnie 3 marca mecz z Galatasaray. . Nie pozwól, aby te uczucia nimi kierowały. Zarząd Beşiktaş jest już na miejscu. Kierownictwo Beşiktaş będzie podchodzić do tego bardzo poważnie. Nie chcemy żadnych ustępstw. Chcemy tylko sprawiedliwości. W ten sposób ani Adana Demirspor, ani Fatih Karagümrük nie znajdą prezesa Bandırmasporu ani Samsunsporu, jeśli system będzie zarządzany w duchu zespołowym. Musimy się zjednoczyć. Nie nastawiaj obu społeczności przeciwko sobie. Menedżerowie odchodzą, społeczności zostają. Chcielibyśmy powiadomić kierownictwo firmy Galata lub znajomych, którzy spowodowali ten problem. Musimy pozostać zjednoczeni i pokojowi. 3 marca będzie dobrym meczem. Chciałbym jednak podkreślić i przestrzec federację” – powiedział.

„Tego dnia byłem przywódcą Bandirmaspore”

Kozmes powiedział, że w skardze wpisano go jako honorowego prezydenta, jednak funkcję prezydenta przyjął już w dniu meczu Galatasaray – Bandermasospor, dodając:

„Jeśli złożycie petycję, jeśli złożycie petycję przeciwko nam, duże społeczności powinny działać przy pomocy dużych organów prawnych. Byłem tego dnia prezesem Bandirmasspor. Nie jestem prezydentem honorowym. Powinieneś wiedzieć, że zawody to rywalizacja. Rozgrywki pucharowe, niezwiązane z Superligą. To skarga niedoświadczonego personelu. „Przykro nam, że zajęliśmy państwo. Mają ważniejsze rzeczy do zrobienia.”

READ  Potrójna wymiana bomb w NBA: Kristaps Porzingis, pasażer Boston Celtics

„Ruchów Icardiego nie można pokryć montażem, mówiącym to i tamto w mediach społecznościowych”

Onur Göçme, który powiedział, że będzie uważnie monitorować sytuację Mauro Icardiego, który został wysłany do PFDK bez żadnego ostrzeżenia, powiedział: „Kiedy zajmujemy się takimi sprawami, zapominamy o kwestiach, na których naprawdę musimy się skupić. Dzięki temu zarządzania opinią, mówimy, że działanie Icardiego w mediach społecznościowych to montaż czy coś w tym rodzaju. Nie da się tego ukryć.” Nieostrożne nawiązanie przez Federację skłoniło nas do poważnych przemyśleń. Będziemy postępować zgodnie z decyzją. Beşiktaş pokazał w swojej historii, jak karze te czyny. Dlatego Beşiktaş to wspaniała społeczność. „Piłkarze odchodzą, menedżerowie odchodzą, ale społeczności zawsze pozostają” – powiedział.

Göçmez podziękował kibicom Beşiktaş i powiedział, że zawsze będą pokazywać uczciwą postawę Beşiktaş, aby dobrze reprezentować czarno-białych kibiców.

„BEŞİKTAŞ został zresetowany do ustawień fabrycznych

Kozmes zakończył swoje uwagi stwierdzeniem, że klub Galatasaray złożył na niego skargę:

„Skargą jest zarząd Galatasaray, klub Galatasaray. Tylko my możemy mówić, ty nie. Jeśli ty powiesz, zrobimy to, rozumiem. Ale Besiktas wrócił do ustawień fabrycznych, Besiktas jest tutaj”.

Oficjalne oświadczenie BEŞİKTAŞ

„Próbowali manipulować ruchem odcisku i dostali to, czego chcieli”.

„Konieczne jest złożenie oświadczenia w związku z niezdarną skargą karną złożoną przez Galatasaray SK przeciwko naszemu wiceprezesowi Onurowi Kozmesowi. Klubowi i naszemu wiceprezesowi.

„Podejście do zarządzania niezmienne od lat”

Przyzwyczajony do zarządzania turecką piłką nożną we własnym interesie i tworzenia skarg poprzez emocje, jakie wywołuje, zarząd Galatasaray SK dodał nowy element do swoich niezmiennych przez lata metod, składając skargę do prokuratury na Besiktas. Podejrzanym jest wiceprezydent J.K.


READ  Oświadczenie Fenerbahçe o mistrzostwach przed 1959 rokiem - wiadomości sportowe z ostatniej chwili

Pan. Onur Göçmez skrytykował TFF, MHK i system VAR, a swoje wystąpienie zakończył życząc Galatasaray SK sukcesów. Pan. TFF jest kompetentna do podjęcia decyzji o wyroku ze względu na stanowisko Onura Göçmeza, gdyż wiceprezes Beşiktaş JK zgłaszanie go do prokuratury jako podejrzanego jest kompletną ignorancją, brakiem doświadczenia i złej wiary.

Jest to niepotrzebna ingerencja w Najwyższy Turecki Sądownictwo. Ci, którzy nie porzucili nawyku ciągłego odwracania uwagi i sztucznego kształtowania opinii publicznej dla własnych interesów, nie mają nic przeciwko poproszeniu prezydenta FA, który wczoraj tak zawzięcie i zawzięcie ich bronił, o ustąpienie. , a wyścig w lidze nabiera tempa, co ma na celu wywarcie na nim opinii i wywarcie na nim presji przed weekendowymi derbami.

Postawa Beşiktaş JK wobec niesprawiedliwości pozostaje taka sama od początku. Nigdy nie pochyla się ani nie pochyla, aby dopasować się do swoich zainteresowań. Jego sprzeciw wobec niesprawiedliwości, język i metody, których używa, są tak jasne, że nie przesłaniają jego wielkości.

„Wszystkie sposoby są dobre, aby wygrać!”

W przeszłości nasi sportowcy byli karani przez TFF z podobnych powodów. W obliczu tych kar my, jako Besiktas JK, wyraźnie pokazaliśmy naszą postawę, naszą wrażliwość i nasze stanowisko w obronie pięknej gry, przyznając rzuty karne. Próbując więc zmanipulować nawet niemoralny ruch, który toczył się przez ostatni tydzień, dla własnych interesów, w wyniku tej presji uzyskali to, czego chcieli, z drugiej jednak strony ich sprzeczność jest oczywista. Jeśli złożą skargę do prokuratury, że nasz wiceprezydent w złej wierze nosi koszulkę TFF i MHK i krytykuje stosowanie systemu VAR, to jest to jasna definicja.

To zachowanie, które pozwala, aby wszystko zwyciężyło, nie dziwi nas.

Pamiętaj, że kwadrat nie jest pusty. Ta mentalność myślenia, że ​​plac jest pusty, nie powinna nigdy zapominać, że Beşiktaş JK będzie bronił swoich praw do końca. Wygrywamy i przegrywamy na boisku jako Beşiktaş JK. Nasza reakcja na jakąkolwiek ingerencję poza polem jest surowa.

Gramy swoim honorem i wygrywamy swoimi prawami!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *