Firma Vodafone założyła „klasę technologii kontenerów” w Kahramanmaras

Stambuł (AA) – W ramach projektu Vodafone Turkey Foundation „Coding Tomorrow Support to Social Life” w Kahramanmaras zorganizowano zajęcia z technologii kontenerów dla dzieci.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez firmę, dzieci dotknięte trzęsieniem ziemi są głównym celem projektu „Coding Tomorrow” zainicjowanego przez Vodafone Turkey Foundation i Habitat Association w celu wychowania pokoleń gotowych na cyfrową przyszłość. W tym roku przypada Kahramanmaras.

W tych ramach kolejnym przystankiem Vodafone jest Kahramanmaraş, który w kwietniu w Atiaman utworzył zajęcia z technologii kontenerów dla dzieci. Firma, która otworzyła w Kahramanmaraş zajęcia z technologii kontenerów dla dzieci dotkniętych trzęsieniem ziemi, przedstawiła dzieciom swoją twarz reklamową, Aras Bulut İynemli.

Uczestnicząc w otwarciu klasy technologii kontenerów, İynemli spotkał się z dziećmi w mobilnym namiocie edukacyjnym, które po raz pierwszy odwiedziły szkołę podstawową Kahramanmaraş Kadıoğlu Çiftliği. Aktor wszedł w interakcję z dziećmi dotkniętymi trzęsieniem ziemi i zrobił pamiątkowe zdjęcie.

Zwracając się do wydarzenia, Einemli powiedział, że rany po Wielkiej Katastrofie zagoją się razem i „możemy wiele zrobić indywidualnie i zbiorowo”. Bardzo ważne jest, aby nasze dzieci dotknięte trzęsieniem ziemi mogły patrzeć w przyszłość z nadzieją. Wierzę, że program „Jutro Wspieranie Życia Społecznego” będzie ważnym akcentem w życiu naszych dzieci na obszarze dotkniętym klęską i ważnym krokiem w realizacji ich marzeń na przyszłość. Całym sercem popieram ten projekt”. używane zwroty.

– Mobilny namiot szkoleniowy trafi do wiosek, miast namiotowych i miast kontenerowych w 11 prowincjach dotkniętych klęską żywiołową.

Zgodnie z przekazanymi informacjami projekt „Jutro wspieranie życia społeczności” ma na celu przyczynienie się do edukacji dzieci na obszarach dotkniętych klęską.

W ramach projektu w regionie powstaną 4 klasy technologii kontenerowej. Ponadto mobilny namiot szkoleniowy odwiedzi wioski, miasta namiotowe i miasta kontenerowe w 11 prowincjach dotkniętych katastrofą. W kontenerowych salach lekcyjnych i mobilnych namiotach szkoleniowych dla dzieci w wieku 7-14 lat zorganizowane zostaną warsztaty muzyczne i opowiadania historii, ćwiczenia z kodowania oraz różne zajęcia towarzyskie, a także zapewniona zostanie pomoc psychologiczna i terapia przez zabawę.

READ  TÜBİTAK będzie wspierać technologię sztucznej inteligencji

Poprzez ten program docelowo ma dotrzeć łącznie do 100 tys. dzieci.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *