Fenerbahçe 6-0 Istanbulspor / Wynik meczu

class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe podejmie Istanbulspor w 38. i ostatnim tygodniu rozgrywek Trentool Super League.

W meczu rozegranym w Kadıköy Fenerbahçe pokonało Istanbulspor 6:0.

Edin Dzeko na 8. miejscu, Sebastian Szymański na 15. miejscu, Dusan Tadic na 36. miejscu, Ozai Samuel na 66. miejscu, Serdar Tursan w 76. minucie i Joshua King strzelili gole, które zapewniły zwycięstwo żółto-granatowej drużynie. 78. minuta.

Dzięki temu wynikowi Fenerbahce zajęło drugie miejsce w Super League z 99 punktami. Istanbulspor, którego spadek został wcześniej potwierdzony, zakończył ligę z 16 punktami.

Protokół meczu

5. W minucie Serdar Tursan przyjął podanie Ferdiego Kadioglu z lewej strony i strzelił zza pola karnego, piłka pokonała obronę przeciwnika i wpadła w róg. Później, po ostrzeżeniu od VAR, sędzia Volkan Baierslan przeanalizował sytuację i podyktował rzut karny.

8. Edin Dzeko, który już w minucie wykorzystał szansę na rzut karny, uderzył z ziemi w lewą stronę i piłka wpadła do siatki. 1-0

15. W minucie piłka powrotna Dzeko z lewej strony pola karnego przebiła obronę i wpadła przed Szymańskiego. Strzał tego zawodnika zza sześciobocznej piłki trafia w siatkę. 2-0

33. W minucie Berti Kadioglu, który przyjął piłkę po podaniu Tadica po pięcie, postrzelił z lewej strony pola karnego, bramkarz Mukahid odbił piłkę.

36. W minucie piłka Freda z linii końcowej przed bramką po prawej stronie pola karnego pokonała Serdara Tursuna i upadła przed Dusanem Tadiciem. Strzał Tadica zza pola bramkowego trafił do siatki. 3-0

39. Mocny strzał Mamdo został zablokowany przez Livakovic i odbił się od słupka.

48. W minucie Berti Kadioglu przyjął piłkę po prawej stronie pola karnego po podaniu Tadicia i skierował skórzaną piłkę przed bramkę. Strzał Serdara Tursana trafił w słupek przed bramką.

65. minucie posłany został rzut wolny z lewej strony, a bramkarz Livakovic ledwo skierował piłkę w róg po mocnym strzale Ali Yassera zza łuku karnego.

READ  Twierdzenie piłkarza Galatasaray dotyczące Ligi Mistrzów: Na pewno nie będziemy się ukrywać

66. Osai-Samuel, który w minucie przeniósł piłkę z lewej strony, po podaniu Tadica spotkał się z bramkarzem w lewym rogu pola karnego. Strzał zawodnika trafił w boczny słupek i wpadł do siatki. 4-0

76. W minucie piłka, której Joshua King nie mógł opanować w lewym rogu pola karnego, odbiła się od jego stóp i upadła przed Öğanem Erdoğanem. Serdar Tursan minął bramkarza Mukahida, który został złapany z przodu po uderzeniu Okana w tył i posłał piłkę do pustej siatki. 5-0

78. minucie Tadic przyjął piłkę w prawy róg pola karnego, a bramkarz Mugahid odbił piłkę. Po zdobyciu piłki King znalazł piłkę przed sobą po lewej stronie, a jego strzał został przebity przez obronę. King ponownie znalazł piłkę przed sobą i jego strzał trafił w okrągłą skórzaną siatkę. 6-0

KRÓL DE ATTI

Norweg Joshua King z drużyny Fenerbahçe strzelił gola w wygranym 6:0 meczu z Istanbulsporem.

SERDAR nie jest pusty

Benerbahce powiększyło prowadzenie do 5 po bramce Serdara Darsuna.

Osai Samuel zwiększył marżę

Ozai Samuel w 66. minucie podwyższył na 4:0 Fenerbahce.

FENERBAHÇE wkroczył do akcji inaczej

Fenerbahce wszedł do szatni po zwycięstwie 3:0 nad Istanbulsporem.

Tadic zdobywa bramkę, co daje 3

Serbski gwiazdor drużyny Benerbagh, Dusan Tadic, w 36. minucie meczu podwyższył na 3:0 po golu.

Szymański zrobił różnicę przy 2

Sebastian Szymański zdobył bramkę w 15. minucie i dał Fenerbahce prowadzenie 2:0.