El Nino trwa i jest coraz gorzej! Zdejmij pikowane rękawiczki, a powietrze zamarznie

Ze względu na wpływ rekordowych temperatur w kraju obywatele są zaniepokojeni. Te temperatury, które są szczególnie niebezpieczne dla osób starszych, dzieci i osób z chorobami przewlekłymi, mogą prowadzić do śmierci. Meteorolodzy nadal wydają ostrzeżenia dla tych grup. Ale według ujawnionych teraz informacji jest dobra wiadomość, że dotkliwe upały panujące w naszym kraju wkrótce się skończą. Oczekuje się, że temperatury spadną wraz ze zmianą kierunku temperatur w Afryce.

Problem El Nino znika! Zimna fala w drodze

Kerem Ökten, znane nazwisko, które ostrzegało przed temperaturą na swoim koncie w mediach społecznościowych, ogłosiło dobre wieści. W związku z tym w oświadczeniu na swojej oficjalnej stronie na Twitterze powiedział: „W sierpniu afrykańskie upały przeniosą się do Europy Zachodniej, a do Turcji nadejdzie zimna pogoda. Dopóki trwa tam wysokie ciśnienie 1030 na Anglię; Otrzymujemy północne prądy powietrza. używane zwroty.

Mieszkańcy czekają na ten dzień

Dzięki tym doniesieniom można śmiało ogłosić, że ekstremalne temperatury wkrótce skończą się w naszym kraju. Ludzie mają nadzieję, że nadejście chłodów przyniesie ulgę.

Oto udział

READ  AOC twierdzi, że zmiana koloru Teksasu na niebieski jest nieunikniona podczas zatrzymania kampanii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *