Demet Özdemir opisuje „miłość”! „Naprawdę chcę iść do szkoły” – informacja prasowa

Demet Özdemir, która w maju ubiegłego roku zakończyła swoje ośmiomiesięczne małżeństwo z Oğuzhanem Koçem, była gościem finałowego sezonu programu Ahmeta Mümtaza Taylana „Empathy”. To wystąpienie słynnego aktora jest sensacyjne.

Demet Özdemir i Oğuzhan Koç, którzy pobrali się 28 sierpnia 2022 roku, podjęli zaskakującą decyzję o rozstaniu, udając zakochanego w mediach społecznościowych. Para gwiazd rozwiodła się 8 maja za obopólną zgodą na jednym posiedzeniu. Byli małżonkowie nie żądali od siebie niczego w sprawie, w której uczestniczyli ich prawnicy w Büyükada.

„Energetyczny i Chemiczny”

Aktor, który szczerze komentował występ, w którym uczestniczył, powiedział, czym jest dla niego „miłość”. Özdemir użył następujących wyrażeń na temat miłości:


Miłość przypisuję chemii. Nie musisz nawet nikogo znać, to po prostu chwila niesamowitości. Nie możesz jej ukształtować, nie możesz jej opisać, ale miłość jest rzeczą energetyczną i chemiczną. Nie sądzę, że miłość jest trwała. Należę do tych, którzy wierzą, że po doświadczeniu i wyrażeniu przyjemności spotykamy się z naszą rzeczywistością i stajemy się miłością. Nie sądzę, że miłość trwa długo. Miłość dla mnie trwa krótko


„Moją pierwszą miłością był mój nauczyciel”

„Moją pierwszą miłością był mój nauczyciel” – powiedział Özdemir – „był moim nauczycielem w klasie, byłem bardzo młody, chodziłem do drugiej klasy, był bardzo opiekuńczy, codziennie nosił inny strój, był niesamowitym młodym stary. Byłem w szkole podstawowej w wiosce Tavsansil. W szkole był nieskazitelny, miał takie piękne dłonie.


„Musiałem zająć się rodziną”

W zdaniu Ahmada Mumtaza Taylana: „Szkoliłeś się aktorstwem, gdy byłeś na rynku” – Dimet Astemir powiedział: „Edukacja jest ważną rzeczą. Edukacja jest dla mnie ważna i naprawdę tego żałuję”.

Taylora „Dlaczego wybrałeś wieczorową szkołę średnią, do której powinieneś uczęszczać?” na pytanie; „Musiałem to przełożyć, bo musiałem zająć się rodziną. Jednak była to w pewnym sensie łaska, intencja była dobra, otworzyła mi inną drogę. Cel jest dobry, zupełnie inna mapa drogowa.. Ale chcę studiować na uniwersytecie i uzyskać tytuł magistra…” – odpowiedział. Komentarz Ahmada Mumtaza Taylana do tych słów: „Sarkastyczny nie jest czymś, czego można nienawidzić”.READ  „Jurta” została przyjęta w Wenecji owacjami: kinowa perełka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *