Dallas Mavericks ogłuszenie Phoenix Sons w grze 7

Gra 7 powinna być jedną z najbardziej ekscytujących i intensywnych gier w play-offach NBA, z większą liczbą stawek pokazujących najlepszych z obu drużyn.

Nie zawsze tak jest, ale zespół zostanie całkowicie zdezintegrowany, tak jak Phoenix Suns w niedzielę wieczorem.

Przez połowę czasu fani Suns siedzieli w swoich pozycjach półleżących, gracze Phoenix byli w pustym spojrzeniu, siedząc na ławce, a Luca Danzig Mavericks nie mógł przestać się śmiać.

Katastrofa w Phoenix przebiegała pomyślnie.

W siódmym meczu półfinału Konferencji Zachodniej, który odbył się w Phoenix w niedzielę, Suns przegrali z rozstawionym z numerem 4 Dallas Mavericks 123-90. Dallas, który w drugiej połowie miał 46 punktów przewagi, w niedzielę nigdy nie był daleko w tyle iw środę zmierzy się z Golden State w San Francisco w pierwszym meczu finału konferencji.

The Suns zdominowali sezon zasadniczy i ustanowili zwycięski rekord mając na uwadze jeden cel: powrót drugi rok z rzędu po finale NBA – tym razem po mistrzostwo.

Teraz nie mają nawet szansy spróbować.

– Wiem, że nie chcą grać w ten sposób – powiedział trener Sons Monty Williams. „Zagraliśmy dziś wieczorem w najgorszy mecz sezonu. W tej grupie jest dużo charakteru i uczciwości. Wiem, jak bardzo im się to podoba. Nie mogliśmy dziś przetworzyć. Na początku nie mogliśmy oddać strzału, trochę nas to zdezorientowało. Dallas machali ogonami od początku do końca.

Tonsik zdobył 35 punktów z 10 zbiórkami i 4 asystami, nie grając w czwartej kwarcie. Spencer Dinvidi dodał 30 punktów dla Dallas, a Jolan Brunson zdobył 24 przejazdy.

„Nie mogę teraz pozbyć się tego uśmiechu z twarzy” – powiedział Danzik po meczu. „Jestem bardzo szczęśliwy.”

Trener Dallas, Jason Kid, powiedział: „To Luke. Uwielbia scenę. Kiedy się powiększa, leczy.

Według Phoenix jeden sezon zakończył się niepowodzeniem, gdy NBA wszczęła śledztwo Robert Serwer, Sun i właściciel WNBA Phoenix Mercury. Obecni i byli pracownicy oskarżyli serwer o rasistowskie, seksualne i inne niewłaściwe zachowanie. Wyniki śledztwa nie zostały jeszcze ogłoszone.

READ  Zachodni sojusznicy różnią się w sprawie odrzutowców na Ukrainę, Rosja twierdzi, że zyskuje

Na korcie jest to najbardziej obiecujący sezon słońca od 12 lat. Są prawie niepokonani w wieku 64-18 lat w sezonie zasadniczym.

Przegrali trzy z pierwszych czterech gier, ale potem przeszli serię 18 wygranych, w tym dwa zwycięstwa nad Mavericks i jedno zwycięstwo nad Golden State. Seria ustanowiła rekord wygranych w jednym sezonie, wygrywając 63. zwycięstwo nad Los Angeles Lakers. Lakers odpadli z play-offów.

The Suns były prowadzone przez dwóch gwardzistów All-Star: Devina Bookera (25 l.) i Chrisa Paula (37 l.) w ich 17. sezonie NBA. To pierwszy występ Paula w finale NBA w zeszłym sezonie.

Michael Bridges z Sun Wings zajął drugie miejsce w plebiscycie na ligowego obrońcę, a Williams został trenerem roku.

Gdy zbliżały się play-offy, Williams zrównoważył swoje pragnienie, aby gracze przeszli na emeryturę, zmierzając w kierunku tego, czego oczekiwali, aby być długim play-offem, aby dotrzymać im kroku po sezonie.

Przegrali cztery z ostatnich sześciu meczów, w których grali, ale weszli do play-offów i łatwo awansowali na pierwsze miejsce w rankingu.

Od początku ich droga była bardziej niż oczekiwano. The Suns przez sześć meczów pokonali New Orleans Pelicans, którzy weszli do play-offów w play-offach po dziewiątym rekordzie na Konferencji Zachodniej.

The Suns wygrywali coraz więcej finałów niż jakakolwiek drużyna NBA, która nie zdobyła mistrzostwa.

W zeszłym sezonie Feniks po raz trzeci udał się do finału i spadł do Milwaukee Bucks, przegrywając cztery razy z rzędu po wygraniu dwóch pierwszych meczów.

ten Bucks również odpadli z play-offów W niedzielę Boston Celtics przegrali w siódmym meczu Miami Heat na pierwszym miejscu? W finale Konferencji Wschodniej rozpoczynającej się we wtorek.

Booker powiedział, żeby porównać, jak się czuł w niedzielę wieczorem po przegranej w ostatnim sezonie: „Podobnie nie udało nam się osiągnąć naszego celu. Mimo że byliśmy trochę bliżej w zeszłym roku, to boli.

READ  Centrum Celtics, które zmieniło zawodową koszykówkę, Bill Russell, umiera w wieku 88

Po raz pierwszy drużyna Road wygrała mecz pomiędzy Suns i Mavericks w niedzielę. The Suns pokonali Mavericks średnio o 19 punktów na mecz w poprzednich trzech meczach w Phoenix.

W tym momencie bycie w domu nie dało Phoenix żadnej zachęty.

W przerwie Suns mieli osiem asyst i siedem strat. Cała ich drużyna miała 27 punktów – podobnie jak w pierwszej połowie Gdańsk. Booker i Paul, ich atakujący liderzy, nie wykonali żadnego z 11 goli z pola, których próbowali.

„Może być na nich pewna presja, ponieważ przegapili niektóre ze ujęć, które zwykle wykonują” – powiedział Kid.

Dallas miał 30-punktową przewagę w przerwie, ale nie dojechał do mety.

„Nawet w przerwie rozmawialiśmy o tym, jaka była ostatnia rzecz, jaką tutaj zrobili”, powiedział Kid.

W piątym meczu w Phoenix Suns pokonali Mavericks 33-14 w trzeciej kwarcie. W niedzielę Dallas pokonał drużynę Phoenix o 12 punktów w trzeciej kwarcie, zamieniając ogromną przewagę w nie do pokonania.

„Nigdy nie zmieniliśmy gry w zawody” – powiedział Paul.

Booker zakończył z 11 punktami; Paweł, z 10. Centrum Deandre Ayton, który był pierwszym wyborem Suns, gdy Danzig był w drafcie 2018, zagrał zaledwie 17 minut i 27 sekund i zdobył tylko 5 punktów. Będzie zakazanym wolnym agentem poza sezonem.

„Czy to nadal szokujące?” – powiedział Dinvid. „Najlepszy zespół w koszykówce przez cały sezon. Aby dać im uznanie za sezon, w którym byli.

Byliśmy pewni, że wejdziemy do gry. Byliśmy pewni, że wygramy mecz. Nie sądzę, aby ktokolwiek chciał wygrać mecz 7 z 40 punktami.