Czego nauczy nas całkowita porażka Davida Burdo?

Niedawno wydany a Sonda lisa Kemp pokazał 60%, w porównaniu do zaledwie 28% dla Perdue, szokujące stwierdzenie, że operator zasiedziały nie wygra – on wygra.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne. W końcu były prezydent Donald Trump zachęcił Berdu do startu jako pierwszy i poparł go. Kemp jest wrogiem Trumpa nr 1 od czasu odmowy zmiany wyników wyborów w 2020 roku w stanie.

Ale jest tutaj lekcja do nauczenia.

Lekcja jest taka: prowadzenie kampanii na błędnym przekonaniu, że wybory w 2020 roku zostały sfałszowane same, nie wystarczy, aby wygrać.

Prawda o kandydaturze Burdocka jest taka, że ​​a) wybory zostały skradzione (nie były) ib) Kemp nie zrobił wystarczająco dużo, ach, nie znalazł wiadomości poza kradzieżą.

We wszystkim poza tym Berdu wydawał się ogólnie sympatyzować z Kembu. Obaj są przyziemnymi konserwatystami, którzy, jak mówią ogólnie, poparli zwrot rządu w stronę Trumpa.

„Bertie uważał, że Trump to magiczna różdżka” – powiedział były przewodniczący Izby Reprezentantów Newt Kingrich (i aprobuje Bertouana). The New York Times powiedział: O rasie. „Patrząc wstecz, trudno jest zrozumieć kampanię Davida i zdecydowanie nie jest to kampania, jakiej się po nim spodziewaliśmy”.

Wynik wydaje się prosty: kampania zbudowana wyłącznie na koncepcji oszustwa wyborczego w 2020 r. – pomimo wszystkich dowodów, że jest inaczej – nie wystarczy, aby wygrać.

Chociaż wyborcy związani z Trumpem wyraźnie uznają nieuzasadnione poczucie, że coś jest nie w porządku z wyborami w 2020 roku, przynajmniej w Gruzji, nie jest to kwestia posiadania własnego głosu. Berdu uczy się tej lekcji na własnej skórze.

Punkt: Odrzucenie wyborców jest wysokie wśród republikańskich wyborców oddolnych. Ale porażka Perdue’a wskazuje, że nie jest to kwestia, która doprowadzi ludzi do głosowania.

READ  Książki, FaceTime i zestaw słuchawkowy AR firmy Apple robią to od razu po wyjęciu z pudełka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *