Çorum zdobył 3 punkty w meczu FK Verheijdt – TRT Spor

Ankara Kesiorenguku, chcąca odejść od najniższych rankingów, będzie gospodarzem Ahlatsi Sorum FK, który znalazł się w fazie play-off.

Gospodarze Ahlatcı Çorum FK objęli prowadzenie 1:0 w meczu na stadionie Keçiören Aktepe dzięki bramce Thomasa Verheyde'a w 17. minucie.

Bramkę tę zdobyli w 23. minucie gospodarze Ankara Kesioreng z Kboli Ariibi na 1:1.

Holenderski środkowy napastnik Verheide, który pojawił się ponownie w 43. minucie, ponownie wyprowadził Sorum na prowadzenie: 1-2.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1, druga połowa nie przyniosła żadnych bramek.

Dzięki zwycięstwu w meczu Ahlatsi Choram FK powiększył swój dorobek punktowy do 48 i utrzymał prowadzenie. Capitals Ankara Kesiorengku, które w tym tygodniu nie wygrały u siebie, nadal mają 32 punkty.

Statystyka: paź

sędziowie: Mehmet Ali Ozer, Hasnu Emre Selimli, Hasan Erdogan

Ankara Kesiorengsu: Metin Uçar, Uğur Akdemir, Ahmet Kesim (Min. 36 Mert Kula), Arda Hilmi Şengül, Muharrem Cinan, Mikail Okyar (Min. 67 Şahverdi Çetin), Traore, Bardhi, Selim Ilgaz (Min. 46 80 Korkem Bitin), Dembele ( Co najmniej 0,67 Meliha Inana)

Ahlatsi Sorum FK: Hasan Hüseyin Akınay, Kerem Kalafat, Landre, Toure, Erkan Kaş, Ferhat Yazgan, Nalepa (Min. 86 Ahmet Sağat), Hakan Barış (Min. 64 Atakan Akkaynak), Geraldo (Min. 77 Eren Soln (Mydın), Ozan. 77 Ahmad Ilhan Ocek), Verheide (min. 87 Kogan Karadenis)

cele: Minimalne. 17 i 42 Verheydt (Ahlatcı Çorum FK), min. 23 Ariibi (Ankara Kesiorenguku)

Żółte kartki: Co najmniej 62 Hakan Barış, min. 73 Verheide, min. 85 Ahmad Ilhan Ocek, min. 90+1 Hasan Hussain Akinay (Ahlatsi Sorum FK), min. 67 Arda Hilmi Şengül, Min. 68 Dror, Min. 76 Ariibi (Ankara Kesiorenguku)