Ceremonia z okazji dnia karty raportu odbyła się w Centrum Nauki Özdemir Bayraktar w Trabzonie

Ostatnio zaktualizowany:

Uczniowie przez cały dzień bawili się różnymi grami podczas Festiwalu Report Card Day, który odbył się w Centrum Nauki Özdemir Bayraktar w Trabzonie z udziałem burmistrza metropolity Ahmeta Metina Gença. Young stwierdziła, że ​​lubi dzielić się radością, jaką dają świadectwa dzieci i podkreślać znaczenie łączenia się z nauką i zabawą. Podczas uroczystości odbyły się także występy klaunów i występy na małym ekranie.

W Centrum Nauki Özdemira Bayraktara w Trabzonie zorganizowano „Ceremonię Dnia Karty Raportu”.

Burmistrz metropolii Ahmet Metin Genç podzielił się radością z raportów uczniów, którzy wzięli udział w festiwalu i przez cały dzień bawili się, grając w różne gry.

Młody człowiek wyraził swoją radość dzieląc się radością z dziecięcych świadectw.

Podkreślając znaczenie angażowania dzieci w naukę i sport, Jens powiedział: „Będziemy nadal organizować takie wydarzenia, aby inspirować i zwiększać zainteresowanie naszych dzieci nauką i technologią, co jest gwarancją naszej przyszłości”. Wszystkim naszym studentom życzę pomyślnej kariery naukowej na tych kierunkach. powiedział.

Podczas uroczystości odbyły się także występy klaunów i występy na małym ekranie.

Kaynock: AA

W ostatniej chwili Aktualny Ceremonia z okazji dnia karty raportu odbyła się w Centrum Nauki Özdemir Bayraktar w Trabzonie

READ  Trudno zgadnąć, który organ jest odpowiedzialny za długowieczność, mówi... który organ odpowiada za długowieczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *