Bunt zablokowany przez 49ers gra w kości z Packers pod koniec czwartej kwarty

ZIELONA ZATOKA, Wis. – Ciężko walcząc o swoją ofensywę, San Francisco 49ers w końcu zdobyli punkty, z których się ich nie spodziewałeś.

W czwartym i dziewiętnastym miejscu Green Payne zdobył 12 punktów, kończąc obronę Dziewiątek. Jordan Willis Eksploduj przez średniego i zablokowanego gracza Cory BojorquesN Bund. Piłka odbiła się prosto w powietrze, zanim w końcu wylądowała w pobliżu obrony debiutanta Historia Hofanga.

Hofanga podniósł go w Green Base 6 i awansował do finału po pierwsze tego wieczoru przyłożenie w San Francisco. Robbie GoldDodatkowy punkt był remisowy 10 dla 4:41.

Aaron Rodgers, Packers uderzył w czwartym

Otwarcie meczu było obiecującym początkiem z przyłożeniem, które przekształciło się w serię sześciu bezbramkowych bramek, która przerwała tylko na polu 33 jardów, dając Green Bay Packers prowadzenie 10-3 na czwartym miejscu z 11:27. Kwartalny.

Nigdy nie przejechali sześciu prostych podjazdów bez punktów Miłość Jordania Rozpoczęty 7 listopada przeciwko przywódcom Kansas City. Właśnie to zrobili Aaron Rodgers Raz w rozgrywającym w tym sezonie – kiedy mieli osiem pustych piłek z rzędu w otwierającej sezon porażce ze Świętymi.

Green Bay Packers nie przepadają za jazdą otwierającą mecze w sezonie zasadniczym. To się zmieniło podczas pierwszej podróży po sezonie.

READ  Wydłużono termin składania wniosków o egzamin stypendialny szkół podstawowych i średnich.

Po zdobyciu zaledwie trzech przyłożeń w sezonie zasadniczym – o sześć mniej niż w poprzednim roku – Packers wyszli na boisko, aby w sobotę otworzyć mecz NFC Division przeciwko 49ers.

Był opisywany przez cały czas Tawante Adams – Trzy haczyki na 35 jardów – z kilkoma Aaron Jones (Złap i biegnij na 19 jardów) oraz AJ Thillan, który ograniczył się przez bieg na 6 jardów przyziemienia.

Packers zdobyli 33 przejazdy w pierwszym kwartale sezonu zasadniczego, co jest szóstym najgorszym wynikiem w NFL.

Kiedy Rodgers uderzył Jonesa po podaniu z 75 jardów w drugiej kwarcie, Packers zagrozili, że przedłużą prowadzenie, ale Mason CrosbyPróba rzutu z pola z 39 jardów Vin została zablokowana.