Blitz Technology zwiększa liczbę dostaw kamer UAV!

Blitz Technology, która wyróżnia się jako młoda i najbardziej doświadczona inicjatywa Turcji, podpisała kontrakt na eksport krytycznego systemu obrazowania elektrooptycznego do kraju NATO przed pierwszym rokiem jego istnienia. W tym przypadku firma Blitz Technology, która zakończyła swój trzeci rok, w trzecim roku dostarcza swoje produkty do 4 różnych krajów. Opowiadając o trzecim roku działalności Blitz Technology, menedżer ds. technologii Blitz, Kadir Dogan, powiedział:

„Zrobiliśmy krok po ukończeniu studiów 3 lata temu. Dziś, w trzecim roku naszej działalności, staliśmy się firmą posiadającą 3 kontynenty, 4 różne kraje, 12 różnych samolotów i produktów zarówno na lądzie, jak i na morzu. Oprócz Opracowaliśmy 4 różne systemy wyświetlania, pogłębiając rozwój technologiczny o różne sprzęty/oprogramowania do przetwarzania wideo, udostępniając je światu nie tylko na rynku krajowym, ale także na eksport. ”

Nowy sukces eksportowy Blitz Technology

Firma Blitz Technology ogłosiła, że ​​opracowała produkt mogący konkurować z produktem Mantis i45 używanym w UAV Puma używanym zarówno przez tureckie siły zbrojne, jak i OzKK sił światowych. W oświadczeniu w tej sprawie kierownik techniczny Blitz, Kadir Dogan, poinformował, że rozwój przedmiotowego produktu będzie kontynuowany w ramach 64. odcinka Network Central Conversations.

Waga systemu wynosi 750 gramów i składa się z 1 kamery EO (dziennej), 1 kamery LWIR, 1 dalmierza laserowego i 1 oświetlacza laserowego. U konkurenta systemu, Mantisa i45, liczba ta wynosi 850 gramów. Docelowa czułość stabilizacji systemu wynosi 100urad. System posiada także dalmierz laserowy, który może pracować na dystansie 1200 metrów, wykrywać osoby z odległości 2370 metrów, wykrywać osoby z odległości 1300 metrów oraz identyfikować osoby z odległości 590 metrów. SPECTRUM 800, który również posiada znacznik o zasięgu 250 metrów, został wyeksportowany do nienazwanego kraju azjatyckiego. W tym kontekście Dogan oświadczył, że SECTRUM 800 jest o jedną trzecią tańszy od swojego konkurenta, Mantisa i45. Razem z Bürün firma Blitz Technology opracowała łącznie 4 systemy Gimbal ISR w ciągu 2 lat od założenia.

READ  Jak zbudować karierę w technologii?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *