Başak Demirtaş podkreślił „zbawiciela” İmamoğlu

A właściwie wybory samorządowe „Ocena” Wyrzuć to „Syn głosować” Nie ma powodu opisywać tego jako Ostatecznie były to wybory samorządowe i partia AK, która zwyciężyła w wyborach powszechnych, sprawowała władzę przez kolejne 4 lata. W tym przypadku ktoś „Zmiana reżimu” Ich twierdzenia są po prostu złym posunięciem.
To burmistrz gminy metropolitalnej Stambułu napisał niedawno na nowo tę brudną historię i umieścił ją na rynku. Ekrema Imamoglu A jego zespół… İmamoğlu chce zamienić wybory w Stambule w walkę na śmierć i życie, aby stać się niezastąpionym. Dlatego też przekształcając program wyborczy w politykę publiczną, „Erdogana wrogość”Może być zasilany lub przestarzały „Podobne-anty-podobne” Chce wznowić dyskusję.
– Czy znasz niebezpieczeństwo? kto mówi Zülfü Livaneli we Podaje pomysł Jakby dzwoniły głowy Nie zaniedbuje swoich obowiązków. Bez wątpienia przyjdą nowi… Jesteśmy na początku wyborów Po wejściu do poczty powierzchniowej trolle, finansiści Na drodze stają im media i agencje Każdego należy poniżać Wykonam tę pracę.
Nie ma znaczenia, kto wystąpi przeciwko İmamoğlu w Stambule. „wróg” będzie ogłoszone. Ponieważ socjologia świecka została doprowadzona do takiego poziomu do morza Jak spadający wąż zmierzył się „Zbawiciel”Albo prośba o przytulenie. Różne imprezy też „chcieć” Jego poproszono o to samo.
Ale na to pytanie nie ma odpowiedzi: czy zatem İmamoğlu prezentuje optymistyczną politykę, która analizuje społeczeństwu świat i region, oferuje nowe spojrzenie na problemy Turcji i daje nadzieję?
Co odróżnia socjologię świecką od tego, co ją wcześniej rozczarowało?
Ponieważ nie mogą wydostać się z tego błędnego koła. „Progresywno-regresywny” Wysokie napięcie „Polaryzacja” Postępują zgodnie ze strategią.
Pierwszą ofiarą tej strategii była Partia Iyi i robiono wszystko, aby zniszczyć partię od środka. Wicemistrz Sati wycofała się z wyborów Muharrem Ins był İnce pobiegł do İmamoğlu, ale wrócił z pustymi rękami.
Teraz głównym aktorem jest DEM. Wydawało się, że współpraca DEM-CHP dobiegła końca, ale zaczęła działać. Pasaka Demirtasa Kiedy wszedł, umysły obu stron uległy zmianie. MYK z DEM spotyka się za spotkaniem od trzech dni. To stanowisko naturalnie pojawia się w Stambule. „Zbawiciel” Przygotowanie do bycia „Imamoglu”I to go smuci. Obie strony są napięte. Ale prawdziwym napięciem jest DEM Znak Panny DemirtasDzieje się tak poprzez nominację. Ty, zatem „Demonizacja” Zobaczysz, co to jest. DEM nie będzie politycznym zwolennikiem PKK ani zwolennikiem imperializmu Stanów Zjednoczonych.
Decyzja administracji DEM spodziewana jest w tym tygodniu. Bez wątpienia decyzja ta wpłynie pozytywnie lub negatywnie na polityczną przyszłość İmamoğlu. Ale co ważniejsze, co powiedział Kandil lub co powiedzieli ludzie, którzy na niego głosowali?

READ  Bardzo jasne „uniwersyteckie” przesłanie prezydenta Erdogana

***Nowa nazwa apolityczna; „Trzeci sposób…”
W ostatnim czasie wiele ruchów politycznych w Turcji nie jest w stanie przedstawić silnej polityki politycznej i nie wykształciło silnego lidera. „Trzeci droga” Zaakceptował jego politykę. Polityka trzeciej drogi ma również globalną historię. Nie wiem, czy III Międzynarodówka Socjalistów jest objęta tym zakresem, ale Prezydent Stanów Zjednoczonych Bill ClintonZ Anglii „Lewicowy” Premier Tony’ego BlairaDo 1990 r. wielu aktorów politycznych podejmowało tego rodzaju intelektualny wysiłek, aby odcisnąć swoje piętno na historii.
Koncepcja ta, ulubione narzędzie propagandy socjaldemokratów, była często wykorzystywana przez frakcję HDP w Turcji. Chociaż pod przewodnictwem Kandila nie mogli stworzyć polityki „trzeciej drogi”, wykorzystali ją. Później wykorzystał tę koncepcję w bardziej populistyczny sposób. Muharram Ince we Ümit ÖzdağSłyszeliśmy od Podczas gdy jeden z nich musiał wycofać się z trzeciej ścieżki, którą obrał, drugi został wpędzony w rasizm.
Po ostatnich wyborach nie przystąpiła do CHP, która w dużym stopniu korzystała z tej koncepcji. Merela Aksenera stało się Partia Aksenera „Wolny i niezależny” musieć zrobić „Trzecia droga” Powiedział, że będzie śledził politykę.

***Czy komar nie może stworzyć konstytucji?
Turcja, która stawiała opór zamachom stanu przy użyciu nagich ciał, niestety ma konstytucję stworzoną przez spiskowców zamachu stanu. Chociaż wiele składników uległo zmianie, duch pozostaje ten sam. Ilekroć pojawia się kwestia stworzenia konstytucji cywilnej, niektórzy politycy, zwłaszcza politycy CHP, sprzeciwiają się jej. Niektórzy twierdzą, że parlament wybrany w głosowaniu powszechnym nie jest w stanie spełnić tego zadania.
Ale sama Turcja nie zrezygnuje z pragnienia stworzenia konstytucji cywilnej tylko dlatego, że jej nie chce. Choć wokół wymiaru sprawiedliwości toczy się wiele debat, najważniejszym oczekiwaniem społeczeństwa jest stworzenie nowej, bardziej demokratycznej i liberalnej konstytucji. Jedną z wiodących agencji, która nadal pracuje nad tą kwestią, jest Prezydencka Rada ds. Polityki Prawnej. Wiceprezydent Mehmeta Uzuma A jego zespół od dawna pracuje nad nową konstytucją. W zeszłym tygodniu rada spotkała się z ministrem sprawiedliwości. Yılmaz TunçZorganizował ważne spotkanie, w którym również uczestniczył.
Na spotkaniu omawiano głównie prace nad projektem konstytucji przez Wielkie Zgromadzenie Narodowe Turcji. Turcja to ciekawy kraj i choć nikt nie sprzeciwia się spiskowcom uzbrojonego zamachu stanu w celu opracowania konstytucji, mówi się, że parlament wybrany z wolnej woli narodu „nie może projektować konstytucji”. Przeciwnicy tego poglądu, który odzwierciedla mentalność zamachu stanu, Jak powiedział:
„Suwerenność narodowa jest taka sama Prawowitym właścicielem jest naród, konstytucja Prawo i władza ma Nielegalne i legalne Zamach stanu, siła zewnętrzna Konstytucja, którą stworzył, nie zostanie zniesiona Podkreśl suwerenność narodową i odrzucić demokrację To właśnie oznacza.”

READ  Posiadłość YOLO Drake'a zostanie zburzona, jeśli deweloperzy ją kupią

***

Znak Arystotelesa, Platona i Mem
Ministerstwo Kultury Kurdyjski poeta z Doğubeyazıt żyjący w XV wieku Ahmad-i Haniz Proszę pani, Jin Ponownie opublikował i przetłumaczył wiele dzieł kurdyjskich na język turecki, w tym swoje dzieła. „Lekarz chorym Udziel uzdrowienia, Pace Współczucie dla biednych i Jego miłosierdzie” Kilka linijek z rozdziału zatytułowanego…
„Przyznaj się Arystotelesowi Przypomina Ayę od stóp do głów Znów nosi przebranie Od razu przebrał się w uniform medyczny Dotarł do kochanków. (…)
Ale byli bardzo zadowoleni z tego pożaru. Jakbym był chory Oni nie; W ten sposób osiągnęli dobrą formę.
Są jak Platon Lek i pasta z jego ręki Dostali…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *