Atilla Karaoğlan prawie popełnił fatalny błąd w Lidze Europy! – Piłka nożna – Wiadomości sportowe

Rennes przegrało 3:2 z Villarreal w swoim ostatnim meczu w grupie F Ligi Europejskiej UEFA. Walkę prowadził Atilla Karaoğlan.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zwycięskie gole dla Villarreal strzelili Gerard Moreno w 35. minucie, Elias Sakur w 62. minucie i Dani Parejo w 80. minucie strzelili zwycięskie gole dla Villarreal, zaś dla Rennes gole zdobyli Laurens Assinone w 37. minucie i Ludovic Blass w 79. minucie. min.

VakıfBank staje się 2 z 2 w Chinach! Melissa Vargas na stoiskuSprawdź wiadomości

Ciekawy cel na 90+12
Rennes, 90+12 w meczu i 6 minut dogrywki. Minutę miały ciekawe momenty. Rzut wolny Li Feia trafił w słupek i trafił w prawe skrzydło. Po ponownym przyjęciu piłki Lee Fei nie czekał i posłał ją w pole karne. Assignon odskoczył od rywala i umieścił piłkę przed sobą w siatce. Sędzia meczu Attila Garoklan przyznał bramkę.

Tak, ostrzegałem
Sędzia VAR Massimiliano Irrati upominał drużynę Karaoğlan. Piłka, która wpadła do siatki, nie została uznana za bramkową, gdyż zawodnik wykonujący rzut wolny dotknął piłki, która bez niczyjej interwencji wróciła do słupka. Karaoğlan odwołał decyzję o bramce.

Po meczu Fenerbahçe – Spartak Trnava pochwalił gwiazdę: nie wykonał ani jednego złego podania, nic więcej!Sprawdź wiadomości

Stephen: Nauczyłem się tej zasady
Trener Rennes Julien Stéphane powiedział: „Nauczyłem się tej zasady. Wiedziałem, że istnieje zasada dotycząca rzutów karnych, ale nie spodziewałem się, że będzie taka zasada dotycząca rzutów wolnych. To była dla nas trudna zmiana emocjonalna”.

Berduk zagrał 69 minut
W Rennes nasz zawodnik narodowy Bertuğ Yıldırım przebywał na boisku przez 69 minut. Po porażce Rennes pozostaje drugie w grupie z 12 punktami, a Villarreal awansuje na prowadzenie w grupie z 13 punktami.