Astros zamierza ponownie pozyskać Rafaela Montero

Rafael Montero Astros jest objęty trzyletnią umową o wartości 34,5 mln USD. Raporty Jeffa Bassona z ESPN. Montero był trzecim zawodnikiem, który odpadł z zarządu wcześnie po tym, jak Padres ponownie go podpisał Robert Suarez A spotkanie się odbyło Edwin Diaz.

To niezwykła umowa, biorąc pod uwagę, że Montero zgromadził zaledwie 0,1 bWAR w swojej karierze i miał ERA na północ od sześciu w zeszłym roku, ale to świadczy o tym, jak dobrze wyglądał od wylądowania w Houston, a zespoły z wartością początkową postawiły na wysokiej jakości rzuty ulgowe.

32-letni Montero wyrzucił w tym roku z pióra Houston 68 1/3 inningów i sześć inningów pod koniec zeszłego roku po powrocie z Seattle, notując 2,18 ERA z 26,8% współczynnikiem skreśleń i 8,6% współczynnikiem marszu w tym czasie. . W zeszłym roku opublikował brzydką ERA 7.27 (choć z przyzwoitym sprzętem) w Seattle, zanim Astros wykupił go w ramach tego. Kendall Graveman Umowa. W Houston bardziej oparł się na swojej szybkiej piłce i ograniczył użycie ciężarka i suwaka. Hittersowi było niesamowicie trudno wyrównać swoje boiska, a on zrezygnował z zaledwie trzech rund do domu przez cały rok (i jeszcze jednego w play-off) i zajął 91. percentyl pod względem średniej prędkości wyjścia.

To nie pierwszy raz, kiedy Montero odniósł mały sukces, ale wkrótce potem się rozbił. The Rangers podpisali z nim kontrakt ligowy w 2019 roku po czterech nieudanych latach z Mets, które zakończyły się operacją Tommy’ego Johna przed kampanią 2019. W tym samym roku stał się cennym członkiem Rangers bullpen, rzucając 29 rund 2,28 piłką ERA. Cofnął się nieco w 2020 roku, ale Rangersom udało się przerzucić go na Mariners, aby uzyskać jeszcze dwie perspektywy — Andrzej Mesa I Jose Cornel – przed kampanią 2021, ale sprawy będą się dla niego rozwijać w Seattle.

READ  Rosja najeżdża Ukrainę, Mariupol atakuje od Morza Azowskiego

Chociaż łatwo jest spojrzeć na sezon 2019 z Rangers i porównać go z jego ostatnim sezonem z Astros, był to odosobniony silny sezon w szerokim portfolio słabych wyników, z wieloma dowodami sugerującymi, że wrócił do dobrej formy. Na przykład, jego statystyki w 2019 roku były znacznie mniej imponujące niż jego rzeczywista wydajność, i było czymś więcej niż tylko bardzo małą próbką (29 inningów w porównaniu do 74 1/3 w Houston). Ostatecznie dawanie lekom doraźnym wieloletniej, bezpłatnej umowy agencyjnej wiąże się z dużym ryzykiem, a biorąc pod uwagę, jak trudno jest przewidzieć przyszłe wyniki leków doraźnych, nie ma gwarancji, jak to, co zrobił Montero w 2022 roku. Ta umowa.

Umowa blokuje kluczowego współpracownika z ich zwycięskiego zespołu World Series, ale zespół jest podekscytowany, widząc tak wielką transakcję dzień po przejściu od swojego dyrektora generalnego. Chandler Rome z Houston Chronicle Asystent dyrektora generalnego Andrew Paul i starszy dyrektor strategii baseballowej Bill Firkus podobno po odejściu Jamesa Klicka prowadzą codzienne operacje dla Astros, chociaż Rzym nie oznacza, że ​​którykolwiek z nich będzie odpowiedzialny za Montero. Umowa.

Przewidywana lista płac Houston wynosi teraz 164 mln USD do zasobu spisu, około 15 milionów dolarów mniej niż ich cel na 2022 rok. Jest duża szansa, że ​​przywrócą Justina Verlandera, podczas gdy będą mogli szukać dodatków w polu środkowym, łapaczu i pierwszej bazie, więc ich płace prawdopodobnie wygodnie przyćmią 179 mln USD do 2022 roku.

Ich bullpen był jedną z mocnych stron ich mistrzowskiego składu w zeszłym sezonie, a dzięki takim graczom jak Ryan Pressley, Brian Abreu, Rine Stanek, Hector Neris i powracający Montero, po raz kolejny stał się jednym z najlepszych w baseballu .

To również dobrze trzyma się innych najlepszych leków odciążających na rynku. Kontrakt Montero za 34,5 mln dolarów jest lepszy niż pięcioletnia umowa Suareza, 46 mln dol. z Padres i pięcioletnia umowa Diaza, 102 mln dol. z Mets. Ogólnie rzecz biorąc, osoby doraźne są przepłacane za rozpoczęcie w tym roku darmowej agencji, a agenci miotaczy, takich jak Taylor Rogers i Kenley Johnson, prawdopodobnie wskażą te umowy jako punkty cenowe dla zespołów, które rozpoczynają negocjacje.

READ  Nowe ostrzeżenie Meteo... Czy w Antalyi zamykane są szkoły?

Zdjęcie: USA TODAY Sports.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *