Arta Guler i Zorloth zaznaczają swoje piętno w meczu Villarreal – Real Madryt! Wygrał po raz pierwszy od 25 lat i Fenerbahce mu pogratulowało

class=”medyanet-inline-adv”>

Real Madryt, który kilka tygodni temu został mistrzem hiszpańskiej La Liga, zmierzy się z Villarreal w 37. kolejce. Mecz zakończył się remisem 4:4 i pojedynkiem na bramkę. Bramki dla Realu Madryt strzelili Arta Guler w 14. i 45+1 minucie, Joselu w 30. i Vasquez w 40. minucie, a Alexander Sorloth strzelił dla Villarreal w 39., 48., 52. i 56. minucie.

Premierowi udało się to osiągnąć po 25 latach

Arta Guler, który strzelił 4 gole w ostatnich 3 meczach, został najmłodszym zawodnikiem Realu Madryt, który strzelił dwa gole w meczu od sezonu 1998/99 w La Liga, odkąd Apta dokonał tego wyczynu. (19 lat 84 dni)

Z 4 golami w siatce Realu Madryt, Zorloth skorzystał z wyścigu o tytuł króla strzelców sprzed tygodnia, stając się szóstym zawodnikiem, który strzelił 4 gole w meczu dla Purple Violets.

ARDA GÜLER: Chcę nadal strzelać gole

Arda Guler, który w koszulce Realu Madryt zdobył 6 bramek, oświadczył w swoim oświadczeniu po meczu; „Zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, wygraliśmy 4:1, ale nasz przeciwnik również dobrze spisał się i zremisowaliśmy. Jestem w pełni skupiony na drużynie. Wszyscy tutaj bardzo mi pomagają. Chcę nadal strzelać gole. To jest to”. jednego gola strzeliłem w 62 minuty, kiedy powiedziano mi, że strzeliłem, nie interesują mnie liczby, ale jestem z nich dumny. powiedział.

„Ancelotti cały czas ze mną rozmawiał”

Wyjaśniając podejście Ancelottiego, gdy nie miał czasu, Arda powiedział: „Utrzymywał ze mną kontakt. Powiedział mi, żebym kontynuował pracę, a mój czas nadejdzie. Bardzo mi pomógł. Dzięki Bogu, znajduję czas i strzelam gole.

Ancelotti: Arta to bardzo wyjątkowy talent

Trener Realu Madryt Carlo Ancelotti również pochwalił po meczu naszego narodowego piłkarza.

„Arta pokazał dziś świetne rzeczy w ataku. Jest bardzo skuteczny, gdy jest blisko bramki. Strzelił wiele bramek kilkoma strzałami. Jest wielkim talentem”.

READ  Czy Kylian Mbappe zagra na EURO 2024? Kiedy napastnik Francji wróci ze złamanym nosem?

Skomentował derbowy wpis Fenerbahce

Po meczu zakończonym wynikiem 4:4 Arta Guler zamieścił na Instagramie komentarz z żółto-granatowym sercem Fenerbahce, które pokonało w derbach Galatasaray 1:0.

W meczu Villarreal z Realem Madryt Arta Guler i Zorloth pogratulowali Fenerbahce po 25 latach zdobywania sukcesów.