Antalya obserwowała satelitę Ziemi z centrum naukowego Ihlas News Agency

Centrum Nauki w Antalyi działające na terenie gminy Kebez zorganizowało obserwację nieba. Wydarzenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Antalyi, było okazją do szczegółowego zobaczenia na niebie kraterów na powierzchni Księżyca, gdzie teleskopy zostały powiększone 135 razy.

Poznali się na imprezie związanej z obserwacją nieba w Antalyi. Centrum Nauki w Antalyi, które działa na terenie gminy Kebez, zorganizowało w środę 15 maja wydarzenie związane z obserwacją nieba. W ramach wydarzenia; W pierwszej kolejności uczestnicy zostali poinformowani o obsłudze teleskopu i sposobie oglądania nieba. Kratery na powierzchni Księżyca można było szczegółowo zbadać na niebie, gdzie teleskopy powiększono 135 razy. Wydarzenie, które odbyło się w Centrum Nauki w Tokuma Park, przyciągnęło miłośników nieba.

Wywiady z ekspertami i prezentacje informacyjne dały uczestnikom możliwość odkrycia tajemnic nieba. Nie zabrakło także okazji do eksploracji nieba za pomocą obserwacji laserowych. Uczestnicy udali się w przyjemną podróż wśród gwiazd, mieli okazję z bliska obserwować Księżyc, jedynego naturalnego satelitę na świecie. Wydarzenie, zorganizowane przez Centrum Nauki w Antalyi, otrzymało od uczestników pełne oceny za zapewnienie pouczających i rozrywkowych wrażeń.

READ  Ogłoszono datę premiery Diablo 4 na Steamie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *