Annie H jest w śpiączce i nie odzyskała przytomności od czasu wypadku samochodowego Anna H

Anne H była nieprzytomna od piątkowego wypadku samochodowego w Los Angeles.

Strażacy stwierdzili, że wstępne raporty o stanie aktora wskazywały, że był on „stabilny” i rozmawiał z ratownikami, kiedy wyciągano go z wraku.

Jednak rzecznik 53-letniego Hatcha powiedział w poniedziałek: „Pomimo wcześniejszych doniesień, że Hatch był stabilny, wkrótce po wypadku, [she] Nieprzytomny, w śpiączce, w stanie krytycznym.

Przedstawiciele HC dodali: „Anne jest w tej chwili w bardzo krytycznym stanie. Ma poważne uszkodzenie płuca wymagające wentylacji mechanicznej oraz oparzenia wymagające interwencji chirurgicznej.

W sobotę rzecznik HC powiedział, że jego stan jest „stabilny” i poprosił o „myśli i modlitwy” za jego rodzinę. Według doniesień, wczesnym rankiem H pędził ulicą, zanim wpadł na dom.

Spowodowało to, co Straż Pożarna w Los Angeles określiła jako „poważny pożar”, którego ugaszenie zajęło kilku strażakom godzinę.

Mieszkańcy domu uciekli bez szwanku, ale budynek uznano za niezdatny do zamieszkania. A Strona pozyskiwania funduszy Skonfiguruj, aby pomóc przenieść rzeczy właściciela i dom.

Sąsiedzi powiedzieli Fox News, że samochód przejechał przez dom. „Otworzyłem tylne drzwi samochodu, gdy wybito szyby. Ona [Heche] Odpowiedziała, że ​​nie czuje się dobrze, więc było trudno. Wiem, że nie wyciągnęli jej z samochodu, dopóki ogień nie wygasł.

H, który ma dwóch synów, jest najbardziej znany z ról w filmach takich jak Psycho, Tony Brasco, Six Days Seven Nights i Cedar Rapids.

READ  Z ostatniej chwili! Wielki konflikt w sprawie defraudacji finansowych… Seçil Erzan przed sędzią po raz drugi! Przyszedł taki moment, że błagałam: „nie dawaj mi więcej pieniędzy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *