Anglia 3:1 Włochy Pełne podsumowanie – Wiadomości piłkarskie z ostatniej chwili

W grupie C Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2024 Anglia przegrywała 1:0 i pokonała Włochy 3:1. Po takim wyniku Anglia ma gwarancję udania się do mistrzostw w Niemczech na dwa mecze przed końcem.

Anglia i Włochy zmierzą się w grupie C eliminacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2024.

Scamacca dał Włochom prowadzenie 1:0 w 15. minucie meczu na stadionie Wembley.

Anglia wyrównała po rzucie karnym Harry’ego Kane’a w 32. minucie, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugiej połowie Anglia podwyższyła na 2:1, a w 57. minucie na boisko wszedł Marcus Rashford.

Harry Kane podwoił prowadzenie w 77. minucie, zdobywając drugiego gola i trzeciego dla swojej drużyny. Anglia wygrała 3-1.

Dzięki temu zwycięstwu Anglia zwiększyła swoją liczbę punktów do 16 i z pewnością będzie walczyć o tytuł mistrza na dwa mecze przed końcem. Włochy spadły na 3. miejsce z 10 punktami.

READ  Kiedy jest mecz Galatasaray Copenhagen i na jakim kanale? O której godzinie jest mecz Galatasaray? - Wiadomości z gali w ostatniej chwili