Aktor Jonathan Majors został aresztowany w Nowym Jorku pod zarzutem napaści, poinformowała policja

(CNN) Aktor Jonathan Majors, który niedawno zagrał w „Credo III„I”Ant-Man i Osa: Mania kwantowa„Nowojorska policja twierdzi, że aresztowania dokonano w związku z awanturą domową w sobotę rano.

Majors, lat 33, został aresztowany po wezwaniu 911 z mieszkania w dzielnicy Chelsea na Manhattanie, zgodnie z oświadczeniem nowojorskiej policji.

„Ofiara zgłosiła policji, że została napadnięta” – czytamy w oświadczeniu. Policja poinformowała, że ​​30-letnia kobieta odniosła lekkie obrażenia głowy i szyi.

Według NYPD Majorsowi postawiono zarzuty uduszenia, napaści i nękania.

Priya Chaudhary, prawniczka Majors, powiedziała, że ​​aktor był „absolutnie niewinny” i „mógł paść ofiarą kłótni z kobietą, którą znał”.

„Szybko gromadzimy dowody i przekazujemy je poborcy okręgowemu, oczekując, że wszystkie zarzuty zostaną natychmiast wycofane” – powiedział Chowdhury w niedzielnym oświadczeniu.

Zeznania te obejmowały dwa pisemne oświadczenia kobiety, która odwołała zarzuty, nagranie wideo pojazdu, w którym rzekomo miało miejsce zdarzenie, oraz zeznania kierowcy i innych świadków, powiedział prokurator.

„Wszystkie dowody dowodzą, że pan Majors jest całkowicie niewinny i że nie został w żaden sposób napadnięty” – powiedział Chowdhury.

Majors nie przebywa już w areszcie policyjnym, zgodnie z sobotnią nocą NYPD.

W następstwie zarzutów wojsko USA ogłosiło, że pobiera reklamy rekrutacyjne dotyczące dwóch niedawno opublikowanych kierunków, stwierdzając w oświadczeniu, że jest „głęboko zaniepokojone”.

„Chociaż pan Majors jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy, rozsądek nakazuje wycofać nasze reklamy do czasu zakończenia dochodzenia w sprawie tych zarzutów” – czytamy w oświadczeniu Army Enterprise Marketing Office.

READ  Wyszedł iOS 16.3: Oto nowe funkcje dostępne na Twoim iPhonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *