Akcje odwracają część wzrostów po ostrym dwudniowym wzroście na Wall Street, Dow spada o 200 punktów

Akcje amerykańskie spadły w środę, stawiając Wall Street na dobrej drodze do odzyskania części swoich gwałtownych wzrostów z ostatnich dwóch sesji.

Średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 206 punktów, czyli 0,7%. S&P 500 i Nasdaq Composite spadły odpowiednio o 0,9% i 1,2%.

Rentowności skarbowe Powrót w środę, waga na zapasach. 10-letnia rentowność wzrosła o 10 punktów bazowych do poziomu 3,713% po chwilowym spadku poniżej 3,6% na poprzedniej sesji.

Firma świadcząca usługi płacowe ATP opublikował raport z pracy, która wykazała wzrost o 208 000 miejsc pracy we wrześniu, lepszy niż oczekiwano w szacunkach Dow Jones. Handlowcy wciąż czekają na publikację raportu o zatrudnieniu poza rolnictwem w piątek.

Dow wzrósł we wtorek o 825 punktów, czyli 2,8%. S&P 500 zyskał prawie 3,1%, podczas gdy kompozyt Nasdaq zyskał 3,3%. Te zyski, wynikające ze spadających rentowności obligacji, doprowadziły do ​​najsilniejszego dwudniowego odcinka S&P 500 od 2020 roku.

Tymczasem A Słabość w ostatnich danych o zatrudnieniu Niektórzy inwestorzy zastanawiają się, czy Rezerwa Federalna zwolni tempo podwyżek stóp procentowych.

Uczestnicy rynku zastanawiali się, czy te sygnały oznaczają, że rynki w końcu się rozluźniły po gwałtownym spadku w poprzednim kwartale.

„Nie sądzę, abyś musiał martwić się recesją do drugiej połowy 23 roku”, powiedział we wtorek główny strateg Stifel Barry Bannister w programie CNBC „Closing Bell: Overtime”. „Więc jest miejsce na wiec, gdy jedziesz na początku przyszłego roku”.

READ  O której zaczyna się i kończy AYT? YKS Sesja 2 AYT Ile pytań Ile minut? Oto kalendarz OSYM i terminy egzaminów terenowych - Photohaber

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *