Agun zdetonuje bombę transferową nielegalnie! Abdulkadir Omur, wykluczony ze składu przez Trabzonspor, czeladników Hull City…

class=”medyanet-inline-adv”>

Trabzonspor, który miał serię 6 meczów bez porażki w Trentool Super League, przeżył gwałtowny rozwój sytuacji, a Abdulkadir Omur i Umut Bozok zostali usunięci ze składu. Choć nie podano żadnych szczegółów na temat obu piłkarzy, ogłoszono, że wszczęto śledztwo w ramach przepisów dyscyplinarnych.

RAPORT TRABZONSPOR

W oświadczeniu wydanym przez Trabzonspor: „Nasz zarząd zdecydował, że nasi zawodowi piłkarze Abdulkadir Omur i Umut Bozok będą w przyszłości trenować oddzielnie od drużyny A. Ponadto przeciwko obu zawodnikom wszczęto dochodzenie. Regulamin dyscyplinarny naszego klubu. ” Użyto wyrażeń.

class=”medyanet-inline-adv”>

Fani Claret-Blue zastanawiali się ostatnio nad przyszłością Abdulkadira Omara, który spotkał się z ostrymi reakcjami. W przypadku 24-letniego piłkarza na pierwszy plan wyszły niezwykłe wieści transferowe.

Bramka Akuna Iligaliego

Według raportu Ertana Süzguna, drużyna Hull City Championship należąca do Acun Ilıcalı podjęła decyzję o wzmocnieniu swojego składu Abdulkadira Omara.

Acun Ilıcalı rzuca bombę transferową.  Abdulkadir Omur, który opuścił Trabzonspor, jest czeladnikiem Hull City...

Warto odnotować, że brytyjski reprezentant, który rozpoczął negocjacje z bordowo-niebieskim klubem, zaoferuje narodowemu piłkarzowi założenie koszulki Hull City, jeśli spełnione zostaną warunki.

Zdobył 4 trofea w Trabzonsporze

Ömür trenował w infrastrukturze Trabzonsporu i 25 kwietnia 2016 r. Został włączony do składu grupy A. Doświadczony piłkarz, grający na zawodowym poziomie w Trabzonsporze od 8 lat; Zdobył 1 mistrzostwo Super League, 1 Puchar Turcji i 2 mistrzostwa Turcji w Superpucharze.

Acun Ilıcalı rzuca bombę transferową.  Abdulkadir Omur, który opuścił Trabzonspor, jest czeladnikiem Hull City...

wydajność

Abdülkadir Ömür strzelił 25 goli i 36 asyst w 211 oficjalnych meczach dla Trabzonsporu. W tym sezonie Omur rozegrał 1143 minuty w 17 meczach i zanotował 6 asyst. Abdülkadir Ömür strzelił 25 goli i 36 asyst w 211 oficjalnych meczach dla Trabzonsporu. W tym sezonie Omur rozegrał 1143 minuty w 17 meczach i zanotował 6 asyst. Abdulkadir Omur rozegrał 12 meczów w koszulce narodowej.

READ  (Podsumowanie) Wynik meczu Chivasspor-Ankaracus: 1-3 - Football News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *