Emre Belözoğlu został pobity w szatni

Spor Toto zajmuje 5. miejsce w Super Lidze z 51 punktami Medipol BasaksehirPrezydent był gościem Galatasaray przez weekend. Emre BelosogluBłyskawiczne roszczenie zostało zgłoszone po meczu, kiedy uczniowie Wina opuścili stadion z porażką 1: 0.

w VOLU „Słońce okrągłe” Dziennikarz, który przemawiał na imprezie Serdar Ali SeliglerBelözoğlu powiedział, że został pokonany przez Traera, którego kontrakt został rozwiązany w przerwie.

„Bertrand Dreyer atakuje Emre Pelosolu”
Seligler podzielił się tym, co wydarzyło się w szatni Basaksehir po meczu, w którym Galatasaray pokonał Basaksehir sensacyjnym wynikiem 7:0 w pierwszej połowie ligi. „Sprzedałeś swoich zawodników po meczu Başakşehir-Galatasaray 7:0. W szatni „prześladowałeś” Hasana Ali Khaldirima i zwolniłeś go. Bertrand Drey też cię zaatakował. Okłamujesz mnie do rana”. powiedział.

„Wszyscy znamy fakty”
Ali Eaz, inny komentator, który interweniował po słowach Seliglera, „Chwileczkę, nie wiem, czy trafił”. powiedział. Nawet żelazka „Zastrzelił brata. Wszyscy znamy fakty”. On odpowiedział.

Po Belözoğlu Bertranda Traya’Do, Hasana Ali KaldirimaI Alexandru Ebureanu Celikler, który powiedział, że został wyrzucony z zespołu, przekonywał, że Emre Beloçoğlu musi popracować nad zarządzaniem złością.

Umowa pożyczki Traore’a została nieoczekiwanie rozwiązana w przerwie po jego wypożyczeniu na cały sezon z Aston Villi na początku sezonu w Başakşehir. „Szare sowy”W przerwie Hasan Ali przeszedł do MKE Ankaragucu, a Eburenu do umraniyesporu.

READ  Zupełnie nowy Beşiktaş przed Konyasporem! Na boisko wyjdzie ze swoją najlepszą drużyną