Fenerbahce przegrało z Hajdukem Split w towarzyskim meczu w Turcji

Fenerbahce przegrał 1: 0 z chorwacką drużyną Hajduk Split w drugim przedsezonowym meczu towarzyskim.

Trenerzy Jose Mourinho, Livakovic, Osai-Samuel, Bekau, Dzigu, Levent Mergan, Krunik, Fred, Barduk Elmas, Cengiz Ander, Kent i Dzeko rozpoczęli mecz w Mercure Arena z wyjściową 11-tką.

Gennaro Gattuso Lucic, Moufi, Sarlija, Uremkovic, Diallo, Jurak, Kapan, Gallic, Tolonga, Buxtas, Livaja ilk 11’ini i in.

W pierwszej połowie Fenerbahce nie było w stanie wykorzystać swoich szans po trafieniu Dzeko i Krunicka, ale twarda gra przeciwnika przykuła uwagę, gdy do szatni wszedł bezbramkowy remis.

Trener Mourinho rozpoczął drugą połowę od dwóch zmian. Podczas gdy Irfana Kane’a zastąpił bramkarz Dominique Livakovic, Yussup Aksicek wszedł za Leventa Mergana.

Doświadczony trener dokonał zmian w 59. minucie meczu – Emre More zastąpił Cengiza Andera, a Sebastian Szymański zastąpił Raeda Krunicka.

Na Fenerbahçe Osayi-Samuel, Fred Rodrigues i Bartuğ Elmaz zostali wyrzuceni z boiska w 71. minucie, a ich miejsca zajęli Yiğit Efe Demir, Miguel Crespo i Miha Zajc. W 79. minucie na boisku zmienili się Edin Dzeko-Omoud Nayir i Alexandre Dzigu-Luan Peres.

Druga połowa meczu to walka w środku pola. W 85. minucie goście objęli pierwsze prowadzenie po trafieniu Bruno Durtova i przegrywali 1:0.

Mecz oglądał także wiceprezes klubu Akun Iligali.

Fenerbahçe rozegra swój trzeci i ostatni mecz towarzyski z francuską drużyną Strasburg w sobotę, 13 lipca, a po meczu wróci do Stambułu.
READ  Oglądaj MECZ KAYSERISPOR BEŞİKTAŞ NA ŻYWO | Na jakim kanale transmitowany jest mecz Kayserispor Beşiktaş? Kiedy? Oglądaj mecz Beşiktaşu – najnowsze wiadomości z Beşiktaşu