Arta Guler i Zorloth zaznaczają swoje piętno w meczu Villarreal – Real Madryt! Wygrał po raz pierwszy od 25 lat i Fenerbahce mu pogratulowało

class=”medyanet-inline-adv”>

Real Madryt, który kilka tygodni temu został mistrzem hiszpańskiej La Liga, zmierzy się z Villarreal w 37. kolejce. Mecz zakończył się remisem 4:4 i pojedynkiem na bramkę. Bramki dla Realu Madryt strzelili Arta Guler w 14. i 45+1 minucie, Joselu w 30. i Vasquez w 40. minucie, a Alexander Sorloth strzelił dla Villarreal w 39., 48., 52. i 56. minucie.

Premierowi udało się to osiągnąć po 25 latach

Arta Guler, który strzelił 4 gole w ostatnich 3 meczach, został najmłodszym zawodnikiem Realu Madryt, który strzelił dwa gole w meczu od sezonu 1998/99 w La Liga, odkąd Apta dokonał tego wyczynu. (19 lat 84 dni)

Z 4 golami w siatce Realu Madryt, Zorloth skorzystał z wyścigu o tytuł króla strzelców sprzed tygodnia, stając się szóstym zawodnikiem, który strzelił 4 gole w meczu dla Purple Violets.

ARDA GÜLER: Chcę nadal strzelać gole

Arda Guler, który w koszulce Realu Madryt zdobył 6 bramek, oświadczył w swoim oświadczeniu po meczu; „Zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, wygraliśmy 4:1, ale nasz przeciwnik również dobrze spisał się i zremisowaliśmy. Jestem w pełni skupiony na drużynie. Wszyscy tutaj bardzo mi pomagają. Chcę nadal strzelać gole. To jest to”. jednego gola strzeliłem w 62 minuty, kiedy powiedziano mi, że strzeliłem, nie interesują mnie liczby, ale jestem z nich dumny. powiedział.

„Ancelotti cały czas ze mną rozmawiał”

Wyjaśniając podejście Ancelottiego, gdy nie miał czasu, Arda powiedział: „Utrzymywał ze mną kontakt. Powiedział mi, żebym kontynuował pracę, a mój czas nadejdzie. Bardzo mi pomógł. Dzięki Bogu, znajduję czas i strzelam gole.

Ancelotti: Arta to bardzo wyjątkowy talent

Trener Realu Madryt Carlo Ancelotti również pochwalił po meczu naszego narodowego piłkarza.

„Arta pokazał dziś świetne rzeczy w ataku. Jest bardzo skuteczny, gdy jest blisko bramki. Strzelił wiele bramek kilkoma strzałami. Jest wielkim talentem”.

READ  Mówi Fatih Terim z greckiego dziennika

Skomentował derbowy wpis Fenerbahce

Po meczu zakończonym wynikiem 4:4 Arta Guler zamieścił na Instagramie komentarz z żółto-granatowym sercem Fenerbahce, które pokonało w derbach Galatasaray 1:0.

W meczu Villarreal z Realem Madryt Arta Guler i Zorloth pogratulowali Fenerbahce po 25 latach zdobywania sukcesów.