4 jednoczesne transfery z Trabzonsporu! Oto ich pierwsze pozy w mundurach…

Po podpisaniu wcześniej kontraktów z Anthonym Nwakaeme i Denisem Draguşem, Trabzonspor dodał do swojego składu czterech kolejnych graczy.

LUNDSTRAM i BORİSİC podpisują umowę

Trabzonspor osiągnął porozumienie z angielskim pomocnikiem Janem Lundströmem i chorwackim lewym obrońcą Borną Bariciciem, którzy od dawna są w jego programie.

Ozan Tufan jest w mieście Trabzonspor

Claret-Blues pozyskali Ozana Tufana z Hull City za 2 miliony euro.

Transakcja zakończona w CİHAN CHANAK

Trabzonspor doszedł do porozumienia z belgijskim reprezentantem Cihana Sanaca, grającego w Standard Liège. Trabzonspor zapłaci za 19-letniego lewego skrzydłowego kwotę transferową w wysokości około 2 milionów euro. Oczekuje się, że transfer Sihana Chanaka zostanie oficjalnie ogłoszony wkrótce.

Kto urodził się Parishik?

Borna Baricic urodził się 10 listopada 1992 roku i gra na pozycji obrońcy w Glasgow Rangers. Borna Baricic ma 186 cm wzrostu, waży 80 kg i porusza się lewą nogą.

JOHN LUNDSTROM KİMDİR?

Jan Lundstrom urodził się 18 lutego 1994 roku i gra na pozycji pomocnika w Glasgow Rangers. Jan Lundström ma 181 cm wzrostu, waży 74 kg i jest lewonożny.

READ  Kiedy losowanie Ligi Europejskiej UEFA Galatasaray? Galatasaray Możliwi wrogowie... | Losowanie baraży Ligi Europy – doniesienia z ostatniej chwili Galatasaray

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *