2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z rundy 4 w The Country Club

US Open 2022 stał się klasykiem wszechczasów, a Will Saladoris i Matthew Fitzpatrick zajęli czwarte miejsce w tabeli liderów. Odkąd obaj odegrali kluczową rolę w zeszłomiesięcznych mistrzostwach PGA, duet szukał nie tylko swoich pierwszych głównych zwycięstw w mistrzostwach, ale także pierwszych zwycięstw w PGA Tour. Pierwsze trzy dni grały dobrze, a za nimi wciąż jest wielu czołowych graczy, więc wciąż jest wiele do zrobienia.

John Rahm, który ostatniego dnia prowadzi solo, jest na 3. miejscu, jeśli nie przegapi 18. dołka w The Country Club. Będzie w finale wraz z Keeganem Bradleyem z Nowej Anglii, który będzie miał za sobą pełne poparcie tłumu z Massachusetts. Mistrz Masters Scotty Scheffler, czterokrotny zwycięzca głównych mistrzostw Rory McIlroy i numer 9 na świecie Sam Burns również dotrą do pamiętnych finałów 122. US Open.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i najważniejsze informacje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo nad tą historią, bardziej szczegółowo Prowadzić, Runda 4 razy tee A nasz absolut Przewodnik po programach US Open TV.

READ  Bunt zablokowany przez 49ers gra w kości z Packers pod koniec czwartej kwarty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *