Znana aktorka w hidżabie

Popularna aktorka Seda Bakan, która stała się jedną z najbardziej znanych twarzy w Turcji dzięki udziałowi w projektach Behzat Ç, Kardeş Payı, Miracle Doctor i Zeytin Ağaç, dzięki niedawno udostępnionym zdjęciom znalazła się w mediach społecznościowych. .

Aktorka, o której potwierdzono, że bierze udział w drugim sezonie serialu telewizyjnego Zaidin Aghas z Muradem Bose i Dubą Bucustonem w rolach głównych, wywołała burzę w mediach społecznościowych zdjęciami, które udostępniła z podróży do Londynu. Nowy dodatek do popularnych zdjęć hidżabu gwiazd z seriali telewizyjnych Cranberry Sherbet i Red Goncalar.

Fani dzielą się na dwie części

Piękna aktorka, która gra Leylę w serialu Zeytin Ağaç, na krótko przed premierą drugiego sezonu udostępniła zdjęcia swojego welonu na swoim koncie na Instagramie, które ma 1,1 miliona obserwujących. Choć zdjęcia minister podzieliły jej fanów, pojawiło się także wiele negatywnych komentarzy ze strony tych, którzy lubili jej hidżab.

Chociaż do roli nie potrzebowała zdjęcia Sedy Bagan, najpierw zapytała: „Czy będzie nosić hidżab w życiu towarzyskim?” Zadając pytania, słynna artystka udostępniła następnie zdjęcia swojej głowy w hidżabie, co wywołało natychmiastowe wrażenie.

READ  Kto wygrał grę Survivor Immunity? TV8 2 stycznia 2024 r. Survivor All Star Kto zdobędzie immunitet i kandydat do drugiej eliminacji? -

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *