Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI – Prezydent Istanbulsporu Ecmel Faik Sarıalioğlu ściągnął drużynę z boiska podczas meczu Trabzonspor! – Najnowsze wiadomości z Istanbulsporu

Istanbulspor i Trabzonspor starją się w 17. tygodniu Trendyol Super League. Gdy trwała druga połowa meczu, Istanbulspor czekał na błąd i bordowo-niebiescy strzelili gola, wtedy stało się coś nieoczekiwanego. Kapitan Stambułu Ekmel Faik wyrzucił Sarialioglu z boiska. Oto szczegółowe informacje na temat tego statusu i rozwoju sytuacji…

Do szokującego zdarzenia doszło podczas meczu Istanbulspor – Trabzonspor w 17. tygodniu rozgrywek Trendyol Super League. Kierownictwo Istanbulspor wycofało drużynę z boiska.

Florian Loshaj z Istanbulspor został wyrzucony z boiska w 67. minucie meczu i wydawało się, że zespół będzie skazany na porażkę. Szybki strzał Trabzonsporu z luźnej piłki zapewnił Onachu gola i dał Claret-Blues prowadzenie 2-1.
Sędzia Ali Sanzalan po konsultacji z VAR uznał gola za ważny.

Lider Istanbulsporu wyrzucił drużynę z boiska!
W reakcji na decyzję sędziego kapitan Istanbulsporu Ekmel Faik Sarialioglu wyrzucił drużynę z boiska w 74. minucie meczu. Po tej sytuacji obie drużyny udały się do szatni.

Na boisku pojawił się także ErtUĞRUL DOĞAN
Kiedy prezes Istanbulsporu Ecmel Faik Sarıalioğlu wszedł na boisko i chciał odesłać drużynę do szatni, z boku boiska pojawił się także prezes Trabzonsporu Ertuğrul Dogan.

Prezydent Dogan odbył krótką rozmowę z burmistrzem Saryaliyoglu.

Byli tacy, którzy chcieli pozostać w terenie
Po decyzji prezydenta Sarıalioğlu część zawodników Istanbulsporu udała się do szatni. Niektórzy gracze, zwłaszcza Simon Dely, byli na boisku. Simon Deli rozmawiał z Carialioglu i próbował przekonać zespół, aby pozostał na boisku.

TFF zadecyduje!
Turecka Federacja Piłki Nożnej podejmie decyzję w sprawie meczu przerwanego odejściem Istanbulsporu, a Trabzonspor prowadzi 2:1.