Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Jak zakończył się mecz Barcelona-Paris Saint-Germain i kto wygrał? Informacje o wyniku meczu Barcelona – Paris Saint-Germain! – Piłka nożna

Paris Saint-Germain, Liga Mistrzów UEFA kwartał W finale pierwszy mecz gościła Barcelona. Zacięty mecz rozegrano na stadionie Parc des Princes. Anthony Taylor z England Football Association zagwizdał ekscytujący mecz. Barcelona wygrała z Paris Saint-Germain 3:2.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ousmane Dembele strzelił gole dla Paris Saint-Germain w 48. minucie i Vitinha w 51. minucie. Rabinha strzelił gola w 37. i 64. minucie, a Andreas Christensen w 77. minucie dla Barcelony.

Barcelona będzie gospodarzem rewanżu gigantycznych rozgrywek.

Paris Saint-Germain – Barcelona: 2-3

Strzelcy: 37' skrzydłowy, 48' Ousmane Dembele, 51' Sakshi, 64' skrzydłowy, 77' Andreas Christensen

Pierwsze 11-tki

Paryż Saint-Germain: Donnarumma, Marquinhos, Hernandez, Peralto, Mendes, Ruiz, Vitinha, Leigh, Dembele, Mbappe, Asensio.

Barcelona: Ter Stegen, Counte, Araujo, Gubarsi, Cancelo, De Jong, Sergi Roberto, Ilkay Gundogan, Lamin Yamal, Lewandowski, Rabinha.

Otwórz drzwi do transferu z Barcelony Oriol Romeu! „Ten sezon był trudny”
Sprawdź wiadomości

Świetny występ Jaydena Oosterwolde'a w Fenerbahçe!  Mecz, który trzeba zobaczyć dla Olympiakosu

Świetny występ Jaydena Oosterwolde'a w Fenerbahçe! Mecz, który trzeba zobaczyć dla Olympiakosu

READ  „Dojdą do punktu, w którym nie będą mogli przychodzić na nasze mecze!”