Xiaomi nadal odkrywa nowe możliwości w technologiach kuchennych

Xiaomi, Przygotowanie do wprowadzenia na rynek nowego produktu ułatwiającego życie w kuchni: Inteligentny Xiaomi Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania ryżu. Urządzenie znalazło się na globalnej stronie Xiaomi, wskazując na jego rychłą premierę. Xiaomi'nin To nowe urządzenie kuchenne zostało wprowadzone jako 8-funkcyjne urządzenie kuchenne, którym można sterować za pomocą aplikacji na smartfonie.

Xiaomi'nin Chociaż mówi się, że to nowe urządzenie kuchenne ma 8 funkcji, funkcje te nie są szczegółowo wyjaśnione. Urządzenie ma pojemność 3 litrów, w której jednorazowo zmieści się 10 misek ryżu. Dom Mi/Dom Xiaomi Dzięki aplikacji możesz dostosować wiele parametrów gotowania, takich jak czas gotowania i konsystencja ryżu, według własnego uznania. Chociaż ustawień można dokonać za pomocą fizycznego przycisku na górze urządzenia, zintegrowany ekran pokazuje pozostały czas gotowania.

Xiaomi nadal odkrywa nowe możliwości w technologiach kuchennych

Xiaomi'nin To mądre urządzenie do gotowania ryżu, Utrzymuje ciepło ryżu do 12 godzin i można je zaplanować z maksymalnie 24-godzinnym wyprzedzeniem. Wyposażony w element o dużej mocy, który zapewnia równomierne gotowanie ryżu. Posiada również wbudowane czujniki temperatury, które zapobiegają poparzeniom. Urządzenie do gotowania ryżu ma akcesoria, takie jak kosz na parę, łyżka do ryżu, chochla, miarka i zdejmowana pokrywa wewnętrzna oraz zawór pary ułatwiający czyszczenie.

Nadal Inteligentny wielofunkcyjny Xiaomi Brak informacji o cenie urządzenia do gotowania ryżu i dacie jego premiery. Globalna witryna Xiaomi wskazuje jednak, że dodatek ten może zostać wydany jeszcze w tym roku. Bardzo interesujące będzie zobaczenie wszystkich funkcji tego produktu i jego 8 funkcji. Ten produkt, będący nowym pomocnikiem w kuchni dla znających się na technologii, prawdopodobnie przyciągnie wiele uwagi po premierze. Xiaomi'nin Ten nowy produkt może być doskonałym wyborem dla osób poszukujących inteligentnych rozwiązań w kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *