Wyślij od Serene Sarigaya do Sem Yilmaz

Popularna aktorka Serene Sarigaya przyleciała niedawno do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w wieczorze rozdania nagród GQ Global Creativity Awards. Sarigaya, która pojawiła się na pokazie w sukni z głębokim dekoltem, była tematem rozmów całego miasta. Podczas gdy niektórzy użytkownicy chwalili ubranie Sarıkayi, inni uznali, że dekolt jest „za duży”.

Miała krótki romans z popularnym komikiem Cemem Yilmazem i chociaż rozstanie Sarikayi było na porządku dziennym, miało to bombowy wpływ na porządek obrad prasy.

Cem Yılmaz udostępnił zdjęcie brytyjskiego aktora Marty'ego Feldmana. To zdjęcie zostało zinterpretowane jako hołd dla Serene Sarigaya.

Yilmaz udostępniła zdjęcie Feldmana z szeroko otwartymi oczami z powodu choroby, co wywołało reakcję. Następnie Yilmaz nałożył moderację komentarzy pod postem.

W odpowiedzi na tę reakcję Sem Yilmaz wydał oświadczenie w tej sprawie, twierdząc, że udostępnił zdjęcie Marty'ego Feldmana z powodu dyskomfortu w oczach. Yilmaz powiedział, że poszedł na badanie wzroku i zdiagnozowano u niego 50-procentową utratę wzroku w prawym oku.

Odpowiedź Serenay Sarigaya

Serene Sarigaya udostępniła niedawno zdjęcie z Nowego Jorku. Sarikaya udostępnił zdjęcie przedstawiające półwzroczność na prawe oko, co zostało zinterpretowane jako potwierdzenie oświadczenia Yilmaza, że ​​na prawe oko jest w 50% ślepy.

Odatv.com

READ  Ogromna reakcja jego własnej frakcji na burmistrza partii AK, Cüneyta Yüksela, który przytulił Melka Mosso i zaśpiewał na scenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *