Trener Hataysporu Volkan Demirel: Wyciągniemy z tego wnioski

Atakas Hatayspor wyciągnie wnioski z porażki po porażce 2:1 z Mondihome Kayserispor w 10. tygodniu Trendiol Super League, powiedział trener Volkan Demiral.

Na konferencji prasowej zorganizowanej po meczu Demiral powiedział, że mecz można podzielić na pierwszą i drugą połowę.

Wyrażając, że nie jest w stanie ocenić pozycji, jakie zajęli w pierwszej połowie, Demirel zauważył, że występ jego zespołu w drugiej połowie tego roku był mniej więcej zauważalny.

Demirel powiedział, że jego zespół nie mógł wejść w grę w pierwszej połowie: „Wiemy również, że napastnicy Kayseriego będą wchodzić w pole karne biegami za obroną lub dośrodkowaniami bocznymi. Jak powiedzieliśmy, straciliśmy bramkę na jednej pozycji, a następnie oni stworzyli 2-3 kolejne pozycje. „Haddesspor tam był, ich gra była trochę słaba w pierwszej połowie i nie mogli wejść w mecz”. powiedział.

„Nie mogliśmy zrównoważyć meczu na podstawie wyniku”

Wyjaśniając, że wiedzieli, że w drugiej połowie muszą odwrócić losy meczu, Volkan Demiral powiedział:

„Wiedzieliśmy o tym, powiedziałem to w przerwie, ale oni wywalczyli rzut rożny i strzelili gola na początku drugiej połowy, a my nie zdobyliśmy gola w zamian i na tablicy wyników przegrywaliśmy 2:0. Potem Dzięki zmianom w zawodnikach i zmianom na boisku wyrównaliśmy grę. Próbowaliśmy doprowadzić do remisu i po fazie karnej było 2:1. „Mimo że mieliśmy przewagę pod względem dośrodkowań, strzałów czy wchodzenia w pole karne, nie potrafiliśmy zrównoważyć meczu pod względem punktacji.”

Demirel powiedział, że Kayserispor zdobył 3 punkty dzięki doskonałej grze i walce: „Po raz pierwszy przegraliśmy od zeszłego roku, łącznie z meczami na naszym stadionie w Haday. W zeszłym tygodniu ponieśliśmy pierwszą w tym roku porażkę w lidze z Fenerbahce. Uczmy się na nich. Przed nami mecz pucharowy. „Przygotujemy się do tego najlepiej, jak potrafimy i będziemy kontynuować naszą podróż”. powiedział. (AA)

READ  Wszczęto śledztwo przeciwko prezydentowi Tuzlasporu Mehmetowi Bersanowi Ilhanliemu.