Trendyol Super League | Gaziantep FK 1-3 Trabzonspor – Wiadomości meczowe z ostatniej chwili

W 15. tygodniu Trendyol Super League drużyny Gaziantep FK i Trabzonspor grały swoimi kartami na stadionie Kalyon.

Pierwsza połowa meczu była spokojna, w drugiej padły 4 bramki. Trabzonspor objął prowadzenie po Tresket w 48. minucie, ale Pagsetas powiększył prowadzenie do 2 w 59. minucie. Wracając na podium, Dresket strzelił gola w 76. minucie i powiększył prowadzenie do 3. W 80. minucie rzut wolny Dragusa zmniejszył prowadzenie do 2.

Trabzonspor wygrał mecz 3-1 i zdobył 26 punktów. Gaziantep FK uplasował się na 15. miejscu.

📈Trendiol Wyniki Superligi 📈

Pierwsze 11-tki

Gaziantep FK: Nita, Mustafa, NKoulou, Djilobodji, Bikel, Morais, Maxim, Ogün, Ogulcan, Maxim, Dragus

Trabzonspor: Ugargan, Larsson, Mendy, Densville, Eren, Berat, Abdulkadir Omur, Bakasetas, Trezekut, Visca, Onuwachu

👉SPRZĘT TRABZONSPORU

GAZİANTEP FK 1-3 TRABZONSPOR

1′ Mecz się rozpoczął.

W 12. minucie bramkarz Ugarkan Sagar z trudem opanował trudny strzał Ogulkana Saklayana, który podczas ataku Gaziantep FK spotkał się z podaniem Dragusa w polu karnym.

W 33. minucie prawicowy atak Trabzonsporu po dośrodkowaniu Edina Visca strzelił głową Onuwachu w polu karnym, jednak piłka była poza zasięgiem bramkarza Nity.

W 36. minucie Treskett odebrał dośrodkowanie Vizcy w polu karnym, gdy goście zaatakowali prawym skrzydłem, a jego mocne uderzenie zostało odbite przez bramkarzkę Nitę ​​Garner.

W 40. minucie atak Trabzonsporu na lewym skrzydle spowodował, że Eran Elmali dośrodkował tuż nad poprzeczką bramki.

W 41. minucie, podczas ataku gospodarzy prawym skrzydłem, w pobliżu pola karnego dośrodkowanie Dragusa zetknęło się z dośrodkowaniem Maximina i jego strzał trafił w lewą stronę bramki.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0.

48′ Mahmoud Tresket oddaje strzał w pole karne dla Onuachu: 0-1.

59′ Trabzonspor Bakasetas: 0-2, aby zwiększyć prowadzenie do 2.

76′ Trezeguet zdobywa drugiego gola i trzeciego dla swojej drużyny: 0-3.

READ  Rozwój Altaya Bayndıra w Manchesterze United! Okazja pojawiła się dla bramkarza narodowego

80′ Denis Dragus strzelił gola z rzutu wolnego i zmniejszył różnicę na 2:1-3.